Як повернути автомобіль банку. Як повернути кредитну машину банку.

Буває, позичальники автокредиту стикаються з ситуацією неможливості платити по боргах. В цьому випадку, щоб повернути автомобіль банку, потрібно діяти вкрай обдумано, адже при оформленні кредиту витрачено не тільки маса часу, а й значна сума грошей.
Інструкція
1
Якщо оплата кредиту за автомобіль стала для вас непосильним тягарем, повернення машини банку дійсно може стати хорошим рішенням, але якщо основну частину по кредиту ви вже сплатили банку, тоді подумайте про іншу можливість виходу з даної ситуації.
2
В першу чергу ніколи не ігноруйте виниклу заборгованість. Краще вже повернути автомобіль, придбаний в кредит, ніж чекати приходу судових приставів. Якщо ви самостійно повернете кредитну машину банку, її ціна буде близька до ринкової вартості. Якщо ж цим питанням займуться судові пристави, ціна автомобіля суттєво впаде. Крім того, ви ризикуєте залишитися і без іншого цінного майна, яке можливе буде вилучено у вас для покриття боргів перед банком. І пам'ятайте, що за невиплату кредиту законодавством передбачена кримінальна відповідальність.
3
Спробуйте зробити самостійний повернення автомобіля банку і у вас з'явиться можливість зберегти свою позитивну історію і в майбутньому користуватися послугами кредитної організації. В іншому випадку ви назавжди придбаєте статус «несумлінного платника».
4
Безумовно, банку не потрібен автомобіль, придбаний в кредит, йому потрібні гроші. Тому, зверніться в банк для отримання дозволу на продаж кредитної машини. Як правило, багато банків йдуть назустріч позичальникам. Потім самостійно знайдіть покупця, прийдіть в банк, укладіть договір купівлі-продажу і, отримавши гроші за автомобіль, оплатіть їх в касу банку.
5
Деякі банки забирають кредитні автомобілі для самостійної реалізації, але продають вони їх за мінімальною ціною, щоб покрити власні витрати. Тому в даному випадку ви ризикуєте залишитися без автомобіля, та ще й з борговими зобов'язаннями.
Купівля автомобіля для більшості людей - радісна подія. Але дуже часто радість змінюється прикрістю, якщо автомобіль раз у раз ламається і велику частину часу перебуває на станції технічного обслуговування. Відповідно до законів РФ, покупку можна не тільки обміняти, але і отримати назад свої гроші.
Вам знадобиться
  • - Заява продавцю;
  • - укладення незалежних експертів;
  • - заява в суд.
Інструкція
1
Якщо ваш новий автомобіль не влаштовує вас по численних причин, і вам доводиться витрачати багато часу на його нескінченну транспортування в сервіс для ремонту, то ви можете зажадати назад свої гроші і повернути автомобіль продавцю. Зокрема, це гарантує закон про захист прав споживачів і Цивільний кодекс РФ.
2
Відповідно до закону ви можете обміняти товар на аналогічний або будь-який інший з доплатою або отримати назад свої гроші. Якщо ваш автомобіль провів на станції технічного обслуговування 30 днів за один рік, або ви виявили суттєві вади протягом 14 днів з моменту придбання, зверніться до продавця і вимагайте назад гроші. Але це відноситься тільки до нових товарів. Якщо ви придбали старий автомобіль, то повернути свої гроші можете лише протягом двох тижнів з моменту покупки при виявленні прихованих дефектів, про які продавець знав, але приховав.
3
Щоб довести, що недоліки є, запросіть незалежного експерта з ліцензованих служб. Вам проведуть повну діагностику і дадуть письмовий висновок. Сплатити дану послугу вам доведеться з власної кишені, але всі витрати ви обов'язково отримаєте назад після суду. Також ви можете зажадати заплатити вам за моральну шкоду і за масу витраченого часу на розгляди та суди.
4
Все це варто робити лише в тому випадку, якщо продавець відмовляється повертати гроші або пропонує вам новий товар в обмін бракованого, а ви на це не згодні. Якщо обставини склалися саме таким чином, зверніться до Арбітражного суду. Подайте заяву, прикладіть висновок незалежного експерта. Хоча за законом ви не повинні оплачувати незалежну експертизу, всю діагностику зобов'язаний провести виробник товару. Але практика показує, що без участі фахівця з незалежної експертної служби та його письмового висновку довести, що автомобіль постійно виходить з ладу з вини виробника, практично неможливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2BLVUFZJ6iE
Зверніть увагу
Суди РФ завжди стоять на стороні покупця, так як продавець зобов'язаний беззастережно повертати гроші або міняти товар на якісний автомобіль, а не доводити справу до суду.