Як організувати інтернет-кафе.

Інтерес до інтернет-бізнесу тільки посилюється з кожним роком. Все більша кількість людей поглинає кібер-простір, тому ця сфера діяльності прибуткова і актуальна.
Інструкція
1
В першу чергу вам потрібно визначитися з концепцією свого інтернет- кафе. Ретельно опрацювати свою ідею, особливо якщо ви не хочете обмежуватися одним кафе, а збираєтеся відкрити цілу мережу. Інтернет-кафе - багатофункціональне місце: тут має бути приміщення з комп'ютерами, розважальна зона - місце, де клієнт може спокійно випити чашечку кави або стакан соку, сервісний центр, де знайдену в інтернеті інформацію можна записати на цифрові носії, роздрукувати, розмножити на копірі або відсканувати.
2
Виберіть відповідне приміщення, при цьому не варто керуватися сьогохвилинними можливостями і бажаннями. Пройдіться по місту, поспостерігайте, де і в яких місцях збирається молодь, складіть невелику схему, в якій будуть вказані місця розташування спальних районів, кафе, кінотеатрів, інститутів, інших розважальних та вчених установ. Виходячи з цього вже плануйте, в якому місці відкривати інтернет-кафе.
3
Закупіть пристойні комп'ютери - не найдорожчі, але і не старі машини. Техніку слід оновлювати хоча б раз на рік. При покупці комп'ютерів обов'язково домовтеся зі своїм постачальником про сервіс і по можливості додаткової гарантії.
4
Відкривайте цілодобове інтернет-кафе. Як правило, такі заклад орієнтовані на вікову групу від 16 до 30 років, тобто на школярів, студентів, молодих спеціалістів, які не люблять обмежувати себе в часі. Так, наприклад, студенти днем вчаться, ввечері підробляють, а написання курсових робіт та рефератів відставляють на ніч. Школярі грають ночами по мережі в комп'ютерні ігри. Так що запасіться терпінням і готуйтесь до безсонних ночей.
5
Приймайте на роботу студентів - це група населення практично завжди і скрізь намагається підробити. Молодий персонал амбітний, але поступливішим. Шляхом різних заохочень і стимулів ви зможете оптимізувати роботу співробітників.
6
Не завищувати ціни на свої послуги. По можливості поцікавтеся про розцінки в подібних закладах і встановіть свої в зразковому діапазоні. Так як орієнтація йде на молодь, то можна застосувати гнучку систему знижок і бонусів.
7
Важливе значення в організації інтернет-кафе має його реклама. Віддрукуйте листівки, які ваші працівники зможуть поширювати в навчальних закладах, клубах, інших розважальних місцях. Періодично влаштовуйте різні акції. Пустіть рекламу по радіо.
8
Постарайтеся охопити всі групи населення. Наприклад, можна оголосити набір на безкоштовні комп'ютерні курси для початківців користувачів ПК. Тоді ви зможете залучити клієнтів більш старших вікових груп.