Як відкрити інтернет-магазин постільної білизни.

Постільна білизна - відмінний подарунок. Та й для особистого вживання його купують досить часто. До того ж дизайн і колір комплектів можна оцінити візуально. Все це робить домашній текстиль відмінним товаром для інтернет- магазина. Віртуальні продажі дозволять вам заощадити на оренді і зарплаті продавців і істотно розширити асортимент товарів.
Інструкція
1
Вивчіть пропозиції майбутніх конкурентів. Перегляньте всі вітрини віртуальних магазинів. Спробуйте оформити замовлення і оцініть зручність роботи з сайтом. Ви зможете уникнути чужих помилок і скористатися цікавими ідеями. Підсумки аналізу записуйте в блокнот - вони вам знадобляться.
2
Сформуйте асортимент. Чим різноманітніше вибір, тим більша кількість покупців вам вдасться залучити. Розширте ціновий діапазон товару - пропонуйте як недорогі бавовняні комплекти, так і вишукану білизну з шовкового сатину. Обов'язково уявіть подарунковий асортимент - це істотно збільшить продажі. В каталог можна включити ковдри, подушки, матраци, ортопедичну продукцію, домашні халати, рушники та іншої текстиль.
3
Займіться пошуком постачальників. Цей пункт може внести корективи в асортимент, який ви запланували. Домовтеся з кількома партнерами, щоб мати можливість оперативної заміни товару. Врахуйте, що далеко не всі виробники й оптовики налаштовані на контакт з інтернет-магазинами. Можливо, популярні позиції вам доведеться викупити заздалегідь, інакше ви не зможете гарантувати стабільність асортименту.
4
Придумайте такого назва для свого магазину. Якщо ви плануєте продавати вузький асортимент, наприклад, недороге білизна місцевих виробників, дитячий текстиль або дорогі подарункові комплекти, відобразіть це в його імені. Для сайту, орієнтованого на широкий товарний діапазон, буде потрібно більш нейтральну назву. Постарайтеся, щоб воно асоціювалося з постіллю, а не з нижньою білизною.
5
Займіться створенням сайту. Ви можете скористатися готовим шаблоном, або замовити оригінальний дизайн в веб-студії. Не захоплюйтеся флеш-анімацією - вона буде гальмувати завантаження сайту. Чим простіше і зрозуміліше буде ваш магазин, тим зручніше покупцям. Протестуйте стартову модель - покажіть її друзям і знайомим. Внесіть виправлення з урахуванням критичних зауважень.
6
Встановіть адекватні ціни. Продумайте процедуру доставки і можливість повернення товару. Запропонуйте максимально широкий спектр платежів. Клієнтові потрібно дати можливість розрахуватися через банки, платіжні термінали, за допомогою пластикових карт, системи електронних гаманців, післяплатою або готівкою при отриманні.
7
Продумайте рекламу. Обмінюйтеся посиланнями з партнерами, розміщуйте банери на популярних сайтах і форумах. Надрукуйте партію листівок і розкидайте їх по поштових скриньках. Продумайте систему сезонних знижок, розпродажів та інших залучають клієнтів заходів. Заохочуйте постійних клієнтів невеликими подарунками - наприклад, до дорогого комплекту білизни докладайте маленький набір рушників або серветок.