Як зробити розрив сторінки в Word. Як у ворде зробити щоб зміщення не було.

Розрив станиці - досить зручна функція, що дозволяє оформити текст в документі Microsoft Office Word саме так, як необхідно користувачу. Можлива як ручна розстановка розривів, так і автоматична. Для даного виду редагування тексту в програмі існують спеціальні інструменти.
Інструкція
1
Створіть документ в Word або відкрийте вже наявний. Щоб вставити примусовий розрив сторінки , встановіть курсор миші в тому місці тексту, звідки слід починати нову сторінку. Перейдіть на вкладку «Вставка». У групі «Сторінки» (за замовчуванням займає крайню ліву позицію на панелі інструментів) натисніть на кнопку у вигляді стрілки.
2
У контекстному меню виберіть команду «Розрив сторінки». Весь текст, який перебував правіше курсору, переміститься на наступну сторінку. Якщо виникне необхідність, ви зможете доповнити текст, перед яким вставлений розрив, і при цьому зміщення на наступній сторінці не буде.
3
Якщо вам необхідно додати розрив сторінки перед конкретним абзацом, виділіть цей абзац і перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». У групі «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілкою. Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Положення на сторінці» і відзначте в розділі «Розбивка на сторінки» маркером поле «З нової сторінки».
4
Ті самі дії можна виконати і без переходу на вкладку «Розмітка сторінки». Виділіть потрібний вам абзац і просто клікніть правою кнопкою миші в тексті. У випадаючому меню виберіть пункт «Абзац». Далі застосуєте настройки, описані в попередньому кроці. Щоб скасувати вставку розриву, виділіть два абзаци, між якими він був вставлений, знову викличте вікно «Абзац» і зніміть маркер з поля «З нової сторінки».
5
Якщо ви працюєте з таблицями, вам може допомогти інформація про те, як заборонити розрив рядків таблиці при переході на нову сторінку. Виділіть всю таблицю, після чого стане доступно контекстне меню «Робота з таблицями». Відкрийте його і виберіть вкладку «Макет». Натисніть на кнопку «Властивості» в групі «Таблиця». У вікні, перейдіть на вкладку «Строка» і зніміть маркер з поля «Дозволити перенесення рядків на наступну сторінку» (ця опція за замовчуванням буває включена).
Для оформлення тексту відповідно до потреб користувача в текстовому редакторі Microsoft Office Word передбачені різні інструменти. З їх допомогою можна виконати безліч дій, у тому числі і вставити розрив сторінки в потрібному місці.
Інструкція
1
Запустіть додаток MS Word, створіть документ або відкрийте вже наявний. У програмі розрив сторінки автоматично вставляється при досягненні кінця одного аркуша. Формат (тобто розмір) такого листа можна задати на вкладці «Розмітка сторінки». Знайдіть блок інструментів «Параметри сторінки» та натисніть на кнопку «Розмір». У випадаючому списку клацніть лівою кнопкою миші по назві того формату, який вам підходить.
2
Щоб вставити примусовий розрив сторінки в тексті, відкрийте вкладку «Вставка». У блоці «Сторінки» на панелі інструментів натисніть на кнопку «Розрив сторінки», - він буде вставлений після курсора, і текст, розміщений правіше від курсора, буде переміщений на новий лист. Також вставка розриву можлива з вкладки «Розмітка сторінки». У блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку «Розриви» і виберіть у контекстному меню пункт «Сторінка». За допомогою даного інструменту ви зможете вибрати точку на аркуші, з якою повинен починатися розрив.
3
Якщо вам потрібно, щоб який-небудь абзац в тексті не розбивався при вставці розриву сторінки, відкрийте вкладку «Розмітка сторінки». У блоці «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілкою. Також ви можете виділити потрібний абзац і клікнути по виділенню правою кнопкою миші. Виберіть у контекстному меню пункт «Абзац», - відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Положення на сторінці» і встановіть маркер в поле «Не розривати абзац». Застосуйте нові налаштування кнопкою ОК.
4
У тому випадку, якщо вам потрібно заборонити розрив сторінки між двома пов'язаними (наприклад, за змістом) абзацами, виділіть їх за допомогою миші або клавіш на клавіатурі і знову викличте діалогове вікно «Абзац». На вкладці «Положення на сторінці» встановіть маркер в поле «Не відривати від наступного». У вікні «Абзац» також можна вставити розрив сторінки перед конкретним абзацом. Для цього виділіть потрібний вам абзац і на тій же вкладці «Положення на сторінці» встановіть маркер напроти поля «З нової сторінки». Натисніть на кнопку ОК.