Як усунути скол на ванною. Як прибрати відколи на раковині.

Освіта відколу на емалі - дуже неприємну подію, псує вигляд ванни, особливо якщо він утворився на самому видному місці. Скол оголює металеву основу ванній, з часом метал на цьому місці починає іржавіти і утворюються некрасиві патьоки.
Вам знадобиться
  • Відновник емалі, фен, знежирюючий засіб, автомобільна шпаклівка світлого відтінку, наждачний папір дрібної зернистості, емаль для ванни, колер, абразивна полірувальна паста.
Інструкція
1
У спеціалізованих магазинах представлені відновники емалевих покриттів. Реставратори емалі з успіхом допоможуть позбутися від подряпин, відколів і тріщин. Попередньо обробіть наждачним папером дрібної зернистості підлягає реставрації поверхню, знежирте розчинником або бензином, добре просушіть. Не витирайте подготавливаемую поверхню ганчіркою - залишаться ворсинки і пил. Для сушки скористайтеся феном.
2
Нанесіть пензликом, яка входить в комплект відновника, тонкий шар відновника, що дасть можливість якісно закласти відколи на ванні. Після того як перший шар висохне, в разі необхідності нанесіть другий шар. Повністю емаль затвердіє після закінчення 24-х годин.
3
Якщо придбати реставратор емалі не представляється можливим, усунути скол можна іншим шляхом. Зачистіть скол або тріщину до сталевого кольору за допомогою наждачного паперу, ретельно просушіть феном, знежирте очищену ділянку ацетоном. Підготуйте і накладіть на скол автомобільну шпаклівку, дайте висохнути приблизно 15-30 хвилин (залежно від сорту шпаклівки).
4
Після повного висихання шпаклівки зачистите її наждачним папером так, щоб не було нерівностей і горбків. Зачистку виробляєте трохи з натиском, щоб щоб шпаклівка була трохи нижче рівня основного покриття. Таким чином емаль ляже більш рівним шаром. Знову знежирте і висушіть.
5
Підготуйте емаль відповідно до вказівок в інструкції. При необхідності до складу додайте колер. Покрийте емаллю місце відколу. Дайте висохнути. Після висихання емалі потріть оброблене місце наждачкою нулевкой. Потім зашліфуйте за допомогою шматочка повсті і полірувальної пасти.
Корисна порада
Зовнішній вигляд і термін служби ванни безпосередньо залежать від умов її експлуатації. Не кидайте важких предметів на поверхню ванни і не наливайте туди окріп.