Як вибрати протипролежневі матрац.

Пролежні виникають у людей із захворюваннями опорно-рухового апарату в місцях, де на шкіру впливають виступи кісток. Щоб запобігти їх розвиток, необхідно поліпшити циркуляцію крові в шкірних тканинах. В цьому допоможе протипролежневий матрац .
Інструкція
1
Приймаючи рішення про придбання протипролежневі системи, проконсультуйтеся з лікарем і дізнайтеся про можливі протипоказання до її використання. Справа в тому, що такий матрац не можна використовувати людям, які перенесли переломи хребта.
2
Виміряйте ширину і довжину ліжка. Матрац не повинен виступати за її межі.
3
Вибираючи протипролежневі систему, врахуйте ступінь пролежнів хворого. Віддайте перевагу ніздрюватому матрацу для профілактики і лікування пролежнів першої та другої стадії. Якщо ж вони стали глибше і досягли третьої і четвертої стадії або вага пацієнта перевищує 110 кг, рекомендований матрац балонного типу.
4
Як ячеистая, так і балонна системи, діють за принципом змінного наповнення балонів або осередків повітрям. Залежно від моделі час зміни тиску в відсіках займає від 6 до 8 хвилин, що робить ефект постійного масажу, покращуючи кровопостачання і тим самим усуваючи причину появи пролежнів.
5
Зверніть увагу на наявність у протипролежневі системи обдування, що передбачає присутність в матеріалі мікроскопічних отворів, службовців для циркуляції повітря. Обдув позбавляє шкіру від мацерації та надмірної вологи, підтримує її мікроклімат в нормальному стані. Це особливо важливо для огрядних пацієнтів з підвищеним потовиділенням.
6
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений протипролежневі матрац. Клейончатий легкий у догляді: достатньо протирати його м'якою ганчіркою. Також він ремонтопригоден, оскільки до такої системи додається ремкомплект. Однак прогумована тканина більш тепла і комфортна для пацієнта.
7
Поцікавтеся рівнем шуму компресора. Так як прилад постійно знаходиться в робочому стані, цей рівень не повинен перевищувати 5-10 децибел, комфортних для людини.