Як монтувати стелі "Армстронг". підвісний потлок армстронг Як робити паказать видио.

Стеля « Армстронг » - один з найпоширеніших видів підвісних стель. Дана конструкція поєднує в собі високі екологічні властивості, пожежобезпечність, ефектний зовнішній вигляд і зручність монтажу.
Вам знадобиться
  • - підвісна система «Армстронг»
  • - гідроуровень
  • - шурупи з гаками
  • - будівельний олівець
  • - столярне стусло
  • - дриль або перфоратор
Інструкція
1
Перш ніж приступити до монтажу стелі, прокладете всі комунікації, оскільки робити це після його установки буде вкрай незручно.
2
Розмітьте горизонталь майбутньої стельової поверхні. Для цього на будь-якій стіні кімнати поставте на необхідній відстані від підлоги або стелі позначку. При цьому враховуйте, що вмонтовується система повинна приховати всі виступи стельового перекриття і верхні комунікації. Якщо ж такі відсутні, то поверхню підвісної стелі можна розміщувати на мінімальній відстані від існуючого перекриття.
3
За допомогою гидроуровня спроектуйте поставлену позначку на інші стіни. З'єднайте отримані позначки прямими лініями, щоб отримати горизонтальний рівень поверхні майбутньої підвісної системи.
4
Уздовж отриманих ліній по периметру кімнати прикріпіть L-подібний профіль, що входить до складу системи «Armstrong». Для нарізки профілю використовуйте ножівку по металу з дрібним зубом. Щоб правильно нарізати кутові з'єднання, застосовуйте столярне стусло. Приєднаний профіль повинен являти собою полку, звернену вниз пофарбованої стороною. Кріпильні елементи підбирайте відповідно до матеріалу стіни.
5
Потім приступайте до установки напрямних профілів системи, що мають форму перевернутої букви «Т». Зверніть увагу на прорізи, наявні на довгому профілі. При монтажі вставляйте в них виступи, розташовані на кінцях коротких профілів. В результаті з направляючих елементів повинна утворитися решітка з розмірами осередку 60х120 см або 60х60 см, в залежності від обраної конфігурації стелі.
6
Для навішування напрямних використовуйте підвісні елементи, які становлять два металевих прутка, вставлених в отвори зігнутої пластини (пелюстки). Вмонтовуйте їх до стельового перекриття шурупами з гаком. Дюбелі для них підбирайте залежно від того, з якого матеріалу виконано перекриття.
7
Починайте навішення з довгих направляючих, з'єднуючи їх короткими. Після остаточного складання вирівняйте решітку по горизонталі за допомогою рівня. Там де потрібно, сдвигайте пелюстки. Потім заповніть решітку касетами «Armstrong» і через пару днів, коли стеля отримає навантаження, повторіть вирівнювання.