Як позбутися від подряпин на меблях. полірування подряпин на мдф.

Дерев'яні меблі люблять і цінують за її природну красу і блиск, але потворні відмітини і подряпини можуть зіпсувати зовнішній вигляд. Існує кілька способів позбавлення від вад на такому дорогому вашому серцю предмету інтер'єру.
Вам знадобиться
  • М'який меблевий віск, пластиковий шпатель, ніж, суха і волога чисті ганчірочки, волога марля, праска, волоський або бразильський горіх, тунговое або рослинне масло, меблевий штрих, політура.
Інструкція
1
Щоб позбутися від подряпин на меблів з МДФ або ДСП скористайтеся меблевим м'яким воском. Він призначений для закладення тріщин, подряпин, відколів і вм'ятин на дерев'яних і ламінованих поверхнях. Віск можна купити в спеціалізованих будівельних магазинах. Підберіть потрібну вам колірну гамму.
2
Нанесіть ремонтний склад методом втирання на пошкоджену поверхню. Якщо у вас утворився скол на меблях або глибока подряпина, візьміть ніж, відріжте невеликий шматочок воску і заповніть їм скол. Надлишки акуратно видаліть пластиковим шпателем, а після цього відполіруйте місце пошкодження сухий повстяною ганчірочкою.
3
Кілька компаній випускають спеціальні політури, призначені для полірування дерев'яних меблів і маскування подряпин і плям. Політури випускаються різних відтінків, серед яких знайдеться відповідний для дерева будь-якої породи і відтінку. Підберіть найбільш близький колір до деревини ваших меблів. У міру втирання політури в поверхню подряпини і стерті ділянки поліровки придбають колір всієї решти поверхні.
4
Можна купити спеціальний засіб для заповнення подряпин на меблях - штрих меблевий. Збовтайте меблевий штрих перед застосуванням, нанесіть склад в 1-4 шару в залежності від серйозності пошкодження поверхні. Залиште висихати на 5-10 хвилин і видаліть надлишки чистою вологою ганчірочкою.
5
Невеликі подряпини на меблях зі світлої деревини можна приховати, протерши подряпане місце м'якоттю волоського або бразильського горіха. Горіх попередньо розріжте і почекайте 1-2 хвилини, щоб виділилося горіхове масло.
6
Для того, щоб підігнати відремонтовану поверхню під колір, також часто використовують рослинне або тунговое масло. Цей спосіб особливо добре працює на дерев'яних меблів зі світлої сосни і їй подібної деревини, природно темніє під впливом прямого сонячного світла.
7
Нанесіть масло, дайте йому вбратися в деревину і, при необхідності, якщо поверхня ще не достатньо темна, повторіть процедуру. Після нанесення трьох шарів, перш ніж наносити наступні, залиште меблі постояти ніч, щоб масло проникло глибше в дерево.
8
З невеликими подряпинами і сколами можна впоратися за допомогою пари. Прикладіть вологу марлю, складену в 3-4 шари, до місця відколу і притисніть її гарячою праскою. Вирізняється пар проникає всередину деревини і розширює її, приховуючи пошкодження. Нескінченно дерево розширюватися не буде, тому на великих ськолах повністю позбавитися від дефекту не вийде. І найголовніше: для початку обов'язково випробуйте цей спосіб на якому-небудь непримітному ділянці меблів.