Як обміняти старий автомобіль на новий.

У березні 2010 року в нашій країні стартувала програма утилізації старих автомобілів, згідно з якою будь-який автовласник може поміняти свою стару машину на нову, отримавши від держави в особі Мінпромторг фінансову допомогу в розмірі 50 000 рублів.
Вам знадобиться
  • - паспорт чи інший документ, що засвідчує особу;
  • - паспорт транспортного засобу (ПТС) або документ, що його замінює;
  • - довіреність, за якою дилер або утилізатор зможе зняти автомобіль з обліку в ГИБДД. Вона не буде потрібно, якщо ви самі забажаєте цим займатися.
Інструкція
1
Для утилізації старого автомобіля необхідно, щоб він відповідав певним критеріям, а саме: - вік - не менше 10 років; - маса - не більше 3500 кілограм; - час перебування у власності - не менше 1 року; - повна комплектація і робочий стан.
2
Щоб поміняти свій старий автомобіль на новий в рамках програми утилізації, в першу чергу власними силами привезіть його до дилера.
3
На сайті Мінпромторгу http://www.minpromtorg.gov.ru/знайдіть бланк з утилізації та роздрукуйте його.
4
Оформіть у дилера довіреність, за якою він зможе зняти автомобіль з обліку, утилізувати і т.д.
5
Укладіть з дилером договір на утилізацію.
6
Заплатіть держмито в розмірі 3000 рублів.
7
Виберіть у дилера новий автомобіль.
8
Після утилізації та оформлення відповідних документів завершите придбання нового автомобіля, на який вам буде надана знижка в розмірі 50 000 рублів.
9
В рамках програми утилізації можна старий автомобіль поміняти на новий, але тільки якщо він був зібраний в Росії. До них відносяться: всі автомобілі ТагАЗа, Sollers, всі автомобілі ВАЗ, Chevrolet Cruze, Chevrolet Niva, всі моделі УАЗ і ГАЗ, ІЖ-2717, Fiat Albea, Fiat Doblo, Fiat Ducato, Ford Focus, Kia Spectra, Renault Logan, Skoda Fabia , Skoda Octavia, а також Hyundai Sonata і Hyundai Accent.
Зверніть увагу
Процедура покупки автомобіля по даній програмі не займає, як правило, більше 5 днів.
Корисна порада
Обміняти свій старий автомобіль на новий можна тільки в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, Свердловської області, Краснодарському краї, Ростовській, Самарській, Челябінській областях, Нижегородської області, республіки Татарстан, Новосибірської області, Красноярському краї , Приморському краї, Республіці Удмуртія, Калінінградській області, Ульяновської і Калузької областях.