Як зняти блокування кнопок з телефону. Як зняти блокування кнопок телефону з кодом нокия.

Перебуваючи в кишені брюк, косметичці або сумці, мимовільне натиснення на клавіші мобільного телефону може призвести до комічним, але часто небажаних наслідків. Блокування клавіатури мобільного телефону запобігає випадкові відправки sms-повідомлень, вихідних дзвінків та змін налаштувань.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - активна сім-карта.
Інструкція
1
Будь-який мобільний телефон забезпечений функцією блокування/розблокування клавіатури. Винятком є телефони у вигляді «розкладачки», які не вимагають блокування клавіш, так як спочатку захищені від випадкового незапланованого натискання на них. Телефони з відкритою клавіатурою набору номера підрозділяються на фізичні і сенсорні.
2
Як правило, для зняття блокування клавіш з фізичної клавіатури необхідно набрати певну комбінацію. Дана комбінація збігається з комбінацією, необхідної для блокування клавіатури. Найчастіше для розблокування необхідно натиснути і утримувати певну клавішу, на яку нанесений спеціальний символ блокування клавіатури. Або дану функцію виконує комбінація з двох клавіш. Як правило, це клавіші *, # і клавіша «Меню» в різних варіаціях.
3
Сенсорні телефони характерні наявністю тільки трьох клавіш - «Прийняття виклику», «Меню», «Відхилення виклику», або наявністю однієї клавіші «Меню». Дані кнопки блокуються поряд з екраном мобільного телефону. Для того, щоб розблокувати сенсорний телефон, на його екрані передбачена візуальна клавіша. Як правило, дана клавіша має малюнок символу блокування (найчастіше це «замок»). На деяких моделях телефонів необхідно натиснути і утримувати протягом декількох секунд дану клавішу. На інших - зрушити клавішу вгору. Також мобільний телефон може підтримувати обидва даних вигляду зняття блокування. У такому випадку в «Налаштуваннях» ви можете вибрати будь-який з запропонованих видів, який для вас здасться найбільш зручним.
4
Деякі сучасні марки мобільних телефонів з сенсорним екраном пропонують своїм користувачам більш серйозний і якісний спосіб розблокувати телефон. Для цієї мети на екрані необхідно намалювати певну фігуру. Це може бути зигзагоподібна лінія, наприклад. Даний вид зняття блокування сенсорного телефону найбільш надійний, тому що виключає випадкове натискання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5u8Q98nEGXg
Корисна порада
Встановіть в «Налаштуваннях» свого мобільного телефону опцію, завдяки якій клавіатура буде блокуватися від випадкового натискання клавіш через кілька секунд/хвилин після припинення натискання на них.
Щоб уникнути випадкових дзвінків або змін налаштувань телефону, потрібно обов'язково встановлювати блокування на клавіатуру. Залежно від моделі телефону блокування встановлюється і знімається по-різному.
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію експлуатації мобільного телефону. Там неодмінно має бути написано, як зняти блокування кнопок. Зазвичай на телефонах з фізичною клавіатурою розблокування здійснюється шляхом натискання певного поєднання клавіш або затиснення і утримування якої-небудь однієї. Все залежить від моделі і виробника телефону. Зазвичай щоб заблокувати або розблокувати клавіатуру, використовують клавіші * та #. Також використовується клавіша «Меню». Натисніть ці клавіші в певній послідовності, наприклад: *, #, «Меню». Тоді клавіатура буде розблокована.
2
Зробіть наступне, щоб розблокувати телефон з сенсорним екраном. Зазвичай навіть на таких телефонах є кілька кнопок, але вони також блокуються при загальній блокуванні телефону. Щоб зняти блокування клавіатури, якою власне і служить екран, потрібно натиснути або провести по певної його частини. Зазвичай на потрібній частині екрана видніється картинка із замком. Якраз саме ця його частина і повинна бути піддана маніпуляціям для розблокування телефону.
3
Якщо поблизу немає інструкції до телефону, уважно подивіться на екран - там повинні бути якісь підказки, за допомогою яких ви напевно зрозумієте, як розблокувати клавіатуру. Наприклад, на панелі з замком може бути зображена стрілка.
4
Проведіть пальцем у напрямку, у якому вказує стрілка - тоді клавіатура буде розблокована. На деяких телефонах розблокування вимагає виведення більш складної фігури, яку, до речі кажучи, ви можете вибрати самостійно.
5
Виведіть на екрані вашого сенсорного телефону ламану лінію заздалегідь встановленої форми. Цей спосіб блокування сенсорного екрана вважається найбільш надійним. Він охороняє і від небажаних натискань, і від небажаних вторгнень з боку іншої людини.