Як підключити домен.

Якщо ви вирішили створити свій сайт, то головне, що вам знадобиться (крім, зрозуміло, самої ідеї сайту і контенту, яким ви збираєтеся його наповнити) - це доменне ім'я та завантаження сайту на хостинг. Поставитися до цих речей слід відповідально, адже гарне ім'я - це вже півсправи. Можна зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу, але цей варіант підійде вам лише в тому випадку, якщо ви новачок і боїтеся, що ваш проект може вийти неспроможним. Давайте в даній статті розберемо алгоритм роботи з платним доменом і платним хостингом.
Інструкція
1
Для прикладу візьмемо сервіс Get Domain RU. Щоб почати роботу, зайдіть на сайт http://get-domain.ru/. На цьому сайті детально ознайомтеся з цінами, пропонованими сервісом, виберіть оптимальні для вас варіанти і переходите на сторінку реєстрації. Форму заповнити дуже легко, так що з цим у вас не повинно виникнути труднощів.
2
В реєстраційній формі вкажіть свій реальний електронну адресу, на який вам прийдуть необхідні дані - логін і пароль. Знову зайдіть на сайт і увійдіть в панель управління.
3
За допомогою сервісу Webmoney поповните свій рахунок. Повідомлення про проведення грошової операції прийде на вашу електронну адресу.
4
Перейдіть у вкладку «Замовлення послуг». Заповніть наступні поля форми: домен, який ви купуєте, зона, «Відображати персональні дані по команді whois». Ви зможете закрити свої дані в тому випадку, якщо не захочете афішувати, на кого саме зареєстрований домен. Потім натисніть кнопку «Замовити». Після цього домен ваш.
5
Тепер підключіть домен до сервера. Для цього виберіть хостера. В даному випадку розберемо на прикладі роботу з хостером Spaceweb.
6
Зайдіть в свій аккаунт, потім перейдіть в панель «Управління доменами» - «Замовити/перенести домен». Тепер впишіть ім'я свого домену, виберіть папку, в якій будуть згодом розташовані файли вашого сайту. Далі виберіть чекер «Перенесення», і, зрештою, натисніть кнопку «Замовити», щоб підтвердити свій вибір.
7
Все настройки і приготування закінчені, ваш сайт отримав своє ім'я і тепер працюватиме. Але не лякайтеся, заробити він може через деякий час, іноді це може зайняти навіть до доби. Це пов'язано з деякими процедурами, такими, як зміни на сервері реєстратора або з кешуванням даних DNS. Дочекайтеся, коли ваш сайт запрацює, і отримуйте задоволення від його работи.Успехов вам і вдалої роботи!