Як вшити потайний замок. Як встановити собачку для потайної блискавки.

На виробах досить часто використовують блискавку, яку ще називають потайним замком. Втачіваніе такий блискавки на виробі робить його на вид дуже акуратним, чи не порушує структурний візерунок матеріалу. При використанні потайний блискавки місця з'єднання окремих деталей практично не помітні.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - швейна машинка;
  • - лапка для пришивання блискавки;
  • - швейна голка;
  • - нитки ;
  • - блискавка;
  • - ножиці
Інструкція
1
Потайная блискавка прітачіватся з лицьового боку матеріалу і по лінії середини вироби. Тому на початку роботи перенесіть лінію середини вироби з виворітного боку на лицьову сторону. Для цього з вивороту промітати широкі стібки по типу «вперед голку». На лицьовій стороні ви побачите лінію стібків, за якими далі будете втачівают блискавку.
2
Перш, ніж втачівают потаємну блискавку, перевірте, як вона працює. Бігунок повинен без утруднень переміщатися вниз і вгору на блискавки. Потім ножицями зробіть невеликі надрізи з правого і лівого боку, там, де знаходиться верхній обмежувач бігунка. Надрізи повинні бути зроблені строго на одному рівні. Завдяки цьому після того, як блискавка буде вшита, між нею і верхи вироби не буде утворюватися отвір, тобто блискавка ляже рівно.
3
Приготуйте швейну машинку: заправте нитку і встановіть лапку для ушивання блискавки. Розкрийте блискавку, а її праву тасьму прикладіть лицьовою стороною на лицьову сторону тканини, при цьому зубчики блискавки повинні проходити по промітати раніше лінією стібків, а надсечкі збігатися з верхнім зрізом тканини. Покладіть тканину і блискавку під лапку на швейній машинці і акуратно пришийте. Коли ви прострочите до нижнього бігунка блискавки, трохи поверніться назад, тобто прокрутите махове колесо швейної машинки в напрямку, зворотному основному ходу.
4
Після того, як ви прострочили праву тасьму блискавки до виробу, перевірте, чи не зачепили ви її зубчики. Якщо ви зробили все правильно, то бігунок буде рухатися легко.
5
Аналогічним способом пришивайте ліву тасьму блискавки до виробу, при цьому, не забувши перемістити голку на швейній машинці в протилежну сторону лапки. В інструкції до вашої швейній машинці має бути описано, як це правильно зробити.
6
По закінченню роботи акуратно розгладьте виріб.