Як вибрати зарядний пристрій для батарейок.

При купівлі та використанні акумуляторних батарей слід придбати до них і зарядний пристрій , яке значно подовжить термін використання батарейок. При цьому вибір зарядного пристрою багато в чому залежить від індивідуальних потреб.
Інструкція
1
Купуючи акумуляторні батареї, уточніть у продавців-консультантів інформацію про те, який тип зарядного пристрою сумісний з вашими батарейками, або ж знайдіть інформацію про це в інтернеті.
2
Визначтеся з часом заряду батарей. Якщо кожен раз буде необхідна швидка зарядка, краще купити спеціально призначені для цього зарядні пристрої, які здатні відновити батарейки всього за 10-20 хвилин. Однак термін експлуатації таких пристроїв невеликий - вони досить швидко зношуються і перестають працювати. Найкраще підібрати модель, яка зарядить повний комплект батарейок всього за кілька годин.
3
Якщо у використанні знаходяться акумуляторні батареї декількох видів, наприклад, «мізинчикові» і «пальчикові», варто зупинити свій вибір на комбінованих зарядних пристроях.
4
Для любителів подорожувати на автомобілі існує зарядний пристрій, що працює від прикурювача в машині. За допомогою нього дуже легко подарувати нове життя сів акумуляторам від фотоапарата або плеєра.
5
У випадку, коли часто доводиться заряджати не до кінця сіли батарейки, краще придбати пристрій з функцією повної розрядки акумулятора перед його нової зарядкою. При цьому процес розрядки триває всього кілька хвилин, а стежити за ним можна на рідкокристалічному екрані, яким забезпечено такий пристрій. Завдяки даній функції продовжується термін служби батарейок. Така модель зарядки підійде власникам енергоємних камер.
6
Ціна зарядних пристроїв багато в чому залежить від швидкості зарядки і додаткових функцій, наприклад, рідко-кристалічних індикаторів, автоматичного відключення та інших.
7
Намагайтеся купувати зарядки для акумуляторних батарей тільки в спеціалізованих магазинах, що забезпечують продаваний товар гарантією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jQAzwaBxtmE
Зверніть увагу
Заряджати можна тільки акумуляторні батареї. На них зазвичай зазначено 1,2А.
Якщо візуально зарядний пристрій підходить для вашого телефону, це зовсім не означає, що воно підійде до нього в кінцевому підсумку. При покупці зарядки на телефон, вам слід знати деякі правила вибору, які дозволять підібрати пристрій з першого разу.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Перше, що хочеться відзначити - ніколи не ходіть в магазин за зарядним пристрій м, не прихопивши з собою свій стільниковий телефон. Навіть якщо ви знаєте його модель і купіть відповідну їй зарядку, ви можете знову повернутися в салон для її подальшого обміну. Беручи це до уваги, збираючись за зарядним пристрій м, не забудьте взяти з собою мобільник.
2
Зарядку можна купити в першому зустрічному салоні стільникового зв'язку. Зверніться до продавця-консультанта і попросіть його надати вам зарядку для вашої моделі. Перед тим, як ви розплатитеся за покупку, попросіть включити зарядник в мережу і протестувати її працездатність. Якщо протягом хвилини процес зарядки нічого очікувати перерваний, можете без побоювання купувати дане пристрій .
3
До чого дроти? Якщо у вас кілька телефонів, і всі вони потребують зарядному пристрої, то замість декількох зарядников ви можете придбати одне універсальне пристосування, яке часто називають жабою. Даний прилад включається в розетку і може зарядити абсолютно кожен тип акумуляторної батареї для стільникового телефону. Більш того, замість восьми годин стандартної підзарядки, батарея отримає повний заряд вже через 20-30 хвилин з моменту включення пристрою в мережу. Жабу ви також можете купити в будь-якому магазині, що спеціалізується на продажу мобільних аксесуарів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UkM6rfBI3rk