Як вибрати тенісний стіл.

У багатьох країнах світу люди захоплюються на стольним тенісом. Для одних це професійний спорт, для інших - розвага і активний відпочинок. Грають в теніс в навчальних закладах, на підприємствах, в міських дворах. А багато любителів пінг-понгу встановлюють тенісні столи у себе вдома.
Інструкція
1
Купуючи тенісний стіл, спочатку вирішіть для себе, де він буде встановлений. Якщо ви будете грати на вулиці, вам потрібен стіл, якому не страшна будь-яка погода. Ідеальним матеріалом для виготовлення всепогодних столів вважається меламіновий пластик або фибролит. Також в якості матеріалу для стільниць може використовуватися міцний і жорсткий багатошаровий алюміній. Столи для ігор на відкритому повітрі покриті захисним шаром, який не вигоряє на сонці і не дає відблисків. Тенісні столи для закритих приміщень виготовляються з МДФ або ДСП з меламіновим покриттям антивідблиску.
2
Стандартні розміри столу 2,74х1,525 м, висотою 0,76 м. Існують тенісні міні-столи, розміром 1,10х0,61 м. Вони призначені для дошкільнят та дітей початкової школи. Дитячі столи легкі, швидко збираються, зручні для пікніків.
3
Вибирайте тенісний стіл, залежно від товщини стільниці. Якщо ви купуєте інвентар для аматорських ігор, вам підійде стільниця до 19 мм завтовшки. Для професійних тренувань потрібні стільниці 22-30 мм.
4
Для професіоналів має значення висота відскоку м'яча від стільниці. Якщо кинути м'яч з висоти 30 см, то висота відскоку повинна становити 23 см. Якщо ви купуєте стіл для професійних тренувань, бажано провести такий тест. Від стільниці всепогодного столу висота відскоку м'яча менше в силу специфіки застосовуваного покриття.
5
Зверніть увагу на вагу тенісних столів. Моделі для відкритого повітря та аматорські легкі, їх вага від 45кг до 70 кг. Професійні можуть важити до 140 кг, так як оснащені потовщеною стільницею і міцною рамою.
6
Має велике значення і конструкція. Хороші тенісні столи оснащені роликами для зручного переміщення зі стопором для їх фіксації, системою регулювання висоти ніжок і компактними механізмами складання. Деякі моделі, наприклад Kettler, легко трансформуються в обідній стіл, що дуже зручно для пікніка або дачі. Вони компактно і швидко складаються в спеціальний чохол для зберігання.
7
Ціна теж має значення. Професійні столи коштують дорого. Якщо ви просто любитель гри в теніс, вам підійдуть більш дешеві столи: всепогодні або для закритих приміщень.