Як додати до обраного в "Опері".

При «серфінгу» в інтернеті щодня трапляються сотні цікавих і корисних сайтів. Щоб не втратити їх і мати можливість повернутися до інформації, що цікавить в потрібний момент, скористайтеся спеціальними функціями браузера «Опера».
Інструкція
1
Веб-оглядач Opera може зберігати в своїй пам'яті необмежену кількість закладок, причому великою перевагою даного браузера є його можливість класифікувати сайти за тематичними теках і розділах. Зробити навігацію по закладках максимально комфортною може сам користувач.
2
Відкрийте цікавий вам сайт, який ви хочете зберегти в «обраних». Ви можете зберегти як головну сторінку сайту, так і будь-яке вас розділ. У разі соціальної мережі відправляти повідомлення можна і сторінки певних користувачів, щоб мати можливість швидко знаходити їх сторінки.
3
Натисніть на кнопку «Меню» і у вікні, виберіть вкладку «Сторінка». Наведіть курсор на неї і в контекстному меню активуйте функцію «Створити закладку сторінки». Це ж дію ви можете проробити з допомогою клавіатури, задавши комбінацію «Ctrl + D».
4
Перед вами відкриється панель налаштувань «Вибраного». Задайте ім'я закладці - ви можете зберегти ім'я сайту або написати свою фразу, яка допоможе вам швидко знайти потрібну сторінку в «обраних».
5
Функція «Створити в ...» дозволяє вибрати, в який з папок закладок розміщуватиметься посилання на конкретний сайт. Якщо наявні розділи закладок в даному випадку не підходять, натисніть на кнопку «Створити папку». Виберіть їй шлях розміщення (це може бути як самостійний розділ, так і «папка в папці»).
6
Задайте ім'я вашої папки і виділіть її лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Докладніше», якщо вам потрібно створити опис даного сайту. В цьому ж розділі закріпіть, якщо потрібно, посилання на сайт на «Панелі закладок» або на «Боковий панелі» браузера. Натисніть кнопку «ОК» для підтвердження своїх дій.
7
Щоб мати можливість швидко зберігати закладки та легко знаходити їх при нагоді (наприклад, на робочому комп'ютері), виведіть панель закладок в рядок панелі задач. Для цього знову відкрийте «Меню» і виберіть розділ «Панелі інструментів». Поставте галочку у рядки «Панель закладок», і вона з'явиться під адресним рядком «Опери».
8
Щоб перенести в «Оперу» закладки, збережені на інших браузерах, відкрийте в сюжеті вас браузері папку «Закладки» або «Вибране» (в залежності від індивідуальних налаштувань веб-оглядача "і натисніть кнопку« Експортувати закладки ». Задайте шлях - «Експортувати в браузер Opera», натисніть «ОК». Через кілька секунд ці закладки збережуться в «обраних» «Опери».