Як зробити гарний дизайн нігтів. Як прикріпити стрази на нігті.

Дизайн нігтів - одна з найбільш затребуваних послуг в салонах краси. Але, на жаль, не завжди вистачає коштів, щоб нею скористатися. Однак можна спробувати зробити гарний дизайн нігтів в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - кисті різної товщини;
  • - трафарети;
  • - маленький пінцет з плоскими кінцями;
  • - лаки для нігтів;
  • - стрази, перлини, наклейки для нігтів;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - закріплювач, що фіксує малюнок.
Інструкція
1
Для нанесення лаку і малюнка на нігті використовують спеціальні засоби і пристосування, які без особливих зусиль можна придбати в магазинах з професійним обладнанням для салонів краси.
2
Для малювання на нігтях зазвичай використовують кисті, частіше дуже тонкі. Малювати можна як по рідкому лаку, але в такому випадку є небезпека змішування кольорів, так і по підсохлі. Для початку потренуйтеся на звичайному аркуші паперу. Окресліть на ньому межі свого нігтя і спробуйте намалювати нехитрий малюнок. Вийшло? Тоді дерзайте.
3
Малюнок на нігтях також можна виконати за допомогою звичайної швейної голки. Нанесіть на ніготь товстий шар лаку і, і не чекаючи висихання, капніть кілька крапель іншого кольору. Використовуючи голку, надайте краплях якісь обриси. Для прорісовиванія дрібних елементів можна використовувати тонку сторону голки, для більш великих деталей - сторону з вушком.
4
Несподіваний, але не менше затребуваний спосіб дизайну нігтів - малюнок, зроблений з використанням скотча. Наклейте скотч на скло, виріжте з нього канцелярським ножем придуманий вами візерунок або орнамент і вже на підготовлену основу, повністю висохлий лак, розмістіть саморобний трафарет. Вільний простір заповніть лаком іншого кольору. Акуратно зніміть трафарет. Зачекайте, поки лак остаточно висохне, і розкрийте нігті шаром закріплювача.
5
Нігті можна розмалювати гелевими ручками. Канцелярські магазини пропонують дуже широкий вибір цих приналежностей для письма. Краще використовуватися ручки з металевим блиском - гель в них більш маслянистий, і рівним шаром лягає на основу. Малюнок закріпіть прозорим лаком.
6
Нігті можна прикрасити різними стразами, перлинами, акрилової ліпленням. Головне, щоб малюнок не виглядав громіздко. Якщо ви не володієте особливим художнім талантом, то можна просто приклеїти красиві наклейки, після чого покрити ніготь закріплювачем.