Як написати проект з географії.

Проектна форма навчання завойовує все більшу популярність в сучасному навчальному процесі. Але щоб проект учня відповідав всім освітнім нормам, необхідно познайомити його з правилами оформлення даної роботи.
Вам знадобиться
  • - довідкова література;
  • - консультації наукового керівника.
Інструкція
1
Проект по географії - це вид дослідницької діяльності, що характеризується чіткою структурою викладу. З одного боку, це умова створено в допомогу учневі, а з іншого - часто змушує «підганяти» текст роботи під встановлені рамки.
2
Щоб успішно написати проект з географії, поставте спільно з вашим керівником мети дослідження. Правильне цілепокладання - запорука успішної роботи.
3
Обговоріть з викладачем ваші творчі можливості в рамках даного проекту. Щоб робота сприяла реалізації вашого наукового потенціалу, була по-справжньому плідної і цікавої, необхідні додаткові елементи. Наприклад, макет досліджуваного географічного об'єкта, невеликий відеоролик з даної теми, зібрання предметів, що мають відношення до дослідження (гербарій, збори мінералів та ін.).
4
Приступайте до збору інформації. Спочатку вивчіть матеріал, викладений у підручнику. Виділіть ключові поняття з цієї теми і шукайте їх докладний опис в інших джерелах. Так ви зберете максимум даних. Виписуйте на окремий лист назви книг, журналів, статей. Ці відомості знадобляться вам при складанні списку літератури.
5
Потім складіть попередній план проекту, що включає зміст, вступ, глави (або розділи), висновок, додаток, список використаної літератури.
6
Активно використовуйте у своєму дослідженні графіки, таблиці, діаграми, схеми. Це додасть вашій роботі наочність.
7
Розподіліть зібрану інформацію між відповідними частинами плану. Але пам'ятайте, для проекту з географії важливі ваші особисті спостереження, досягнення та висновки, а навчальна література лише доповнює їх.
8
При написанні власних висновків, викладі виявлених вами фактів не виходьте за рамки наукового стилю мови. Фразу: «Цей камінчик блищить на сонці як нова монета» замініть на «Даний мінерал відрізняється характерним металевим блиском».
9
Перед здачею проекту ще раз перевірте його на предмет орфографічних, стильових та фактичних помилок.