Як навчитися ставитися до життя простіше.

Життєві негаразди для деяких людей є причиною серйозних переживань, іноді справа доходить навіть до депресії. У той же час, інші спокійно переносять те, що оточуючим здається серйозними проблемами. Але той, хто вміє легко ставитися до життя , тільки знизують плечима: «Що такого? Всяке буває ».
Інструкція
1
Життя можна порівняти зі світовим океаном - в ньому стільки ж всіляких течій. Можна використовувати зручні можливості, гнучко вибудовуючи стратегію, а можна завжди жорстко гнути свою лінію, не помічаючи, що іноді, якщо скористатися підвернувся шансом, можна домогтися набагато більшого. Це зовсім не означає, що потрібно плисти за течією. Просто до всього є прості і складні шляхи. Не потрібно ускладнювати.
2
Допевняйтеся радість від того, що живете. Адже у кожного всього одне життя, і не варто всю її проводити в турботах і тяжких роздумах. Коли мить проходить, його вже не повернути, і якщо ви не випробували радості і задоволення від життя зараз, то ніколи не надолужити згаяне. Намагайтеся жити більш приємною життям.
3
Будьте сміливіше. Все роблять помилки. Якщо ви хочете чогось, то дійте, щоб отримати це. Навіть якщо ви не все зробите правильно, такий шлях набагато краще варіанту, при якому ви б просто сиділи і чекали біля моря погоди, не наближаючись до цінуй ні на міліметр. Звичайно, це не означає, що потрібно відчайдушно кидатися в будь-яку прірву, не беручи до уваги свої можливості, але якщо склалася ситуація, в якій потрібно ризикнути, а вас зупиняє тільки страх невдачі, то відкиньте його.
4
Можливо, життя здається вам такою важкою тому, що ви дійсно звалили на себе непосильну ношу. Людина, яка слід не своєю дорогою, а намагається бути тим, ким він не є, втомлюється набагато більше того, хто робить те, що йому близьке. Знайдіть свій шлях. Не біда, якщо ви в минулому помилилися з вибором, адже ви можете спробувати почати все знову. Якщо ваш вік або соціальний стан не дозволяють вам радикально змінити своє життя, то робіть це поступово. Займайтеся тим, що ви завжди мріяли, хоча б деякий час. Ви відчуєте щастя від процесу, і це змінить вас. Покращувати своє життя ніколи не пізно.
5
Посміхайтеся, прокидаючись вранці, і мрійте перед сном, увечері. Залиште в своєму житті небагато місця для щасливого випадку. Хто знає, раптом вам раптово підвернеться якась величезна удача? Чи не відкидайте таку можливість. Вам може здатися абсурдом сама ідея про те, що потрібно сподіватися на фортуну, але набагато гірше, коли люди ігнорують щасливі шанси, які надає їм життя, бо морально не готові прийняти подарунок долі.
6
Якщо у вашому житті все не так гладко, як хочеться, то замість того, щоб впиватися тугою і сумними думками, думайте про те, як все змінити. Тут не варто обмежуватися мріями. Складайте реальні плани, які починайте реалізовувати. Під лежачий камінь вода не тече. А коли ваше життя стане простіше, то більш легке до неї ставлення прийде саме собою. Не витрачайте сили на негативні емоції і жалість до себе.