Як визначити точку входу в ринок. інструкція для входу в ринок.

Досвідчені трейдери сперечаються, що складніше знайти - точку входу або виходу. Початківців же більше цікавить, як визначити перше. Обчислення правильного моменту для покупки ґрунтується на технічному аналізі зміни цін, використанні економічного календаря і індикатора.
Інструкція
1
Знайдіть ефективний індикатор, який показує трендове рух найбільш точно. Використовувати вбудовані в термінал теж можна, адже вони перевірені часом і їх дані більшою мірою точні. А ось флетовій індикатори мають один суттєвий недолік - вони можуть істотно запізнюватися. І якщо покладатися на їх показники, то можна ледь встигнути потрапити в середину тренда і не встигнути вчасно вийти з ринку.
2
Тримайте руку на пульсі технічної аналітики. Технічний аналіз - друга складова розрахунку точки входу в ринок . Вивчайте звіти, які викладають електронні біржі. В таких звітах зазвичай даються основні рекомендації трейдерам: які позиції має сенс розглядати в даний момент, де розташовувати рівень стопа і коли переносити стоп-лосс на нульовий рівень, коли відкривати лонги і чи варто розглядати ордера на продаж. Ви самі повинні володіти обов'язковим мінімум знань головних правил торгівлі, тому нехай теханализ і індикатори будуть лише основою, на якій ви будете будувати свою систему торгівлі.
3
Система торгівлі всередині тренда менш ризикована, ніж торгівля на проривах. Її стратегія проста: вставати на ринок треба в короткій позиції при підйомі ціни і в довгій при її падінні.
4
Невеликий приклад: ви вирішили встати на ринок в умовах висхідного тренда. Для його визначення переконайтеся, що на сьогодні ціна закриття вище ціни закриття кілька днів тому. Якщо ви граєте в рамках одного дня, то порівнюйте показник на даний момент і кілька свічок тому.
5
Знайдіть невеликий спад. Чим сильніше сам тренд, тим значніше будутколебанія. Ідеальною точкою для входу в ринок по висхідній буде маленький спад в сильному тренді. Правильно вловивши цей момент, ви отримаєте найбільшу прибуток при мінімальному ризику втрат. При грі по низхідній діяти потрібно навпаки.
Корисна порада
Правильний вхід на ринок - це лише мала частина дій трейдера, від яких залежить прибуток. Потрібно так само грамотно провести торгівлю і вчасно знайти точку виходу, щоб не тільки не піти в мінус, а й отримати максимально можливий прибуток.
Точка входу , або Entry Point, - це адреса, за якою знаходиться команда, з якої починається виконання програми. Знаходження точки входу є одним з перших кроків при дослідженні будь-якої програми.
Інструкція
1
Слід розрізняти EP (Entry Point) і OEP (Original Entry Point). Термін EP використовується в разі з не запакованою (або не захищеної протектором) програмою. Якщо програма упакована/захищена, то місце Entry Point займає перша команда пакувальника, тому необхідно знайти оригінальну точку входу - OEP.
2
Знайти Entry Point, тобто точку входу в НЕ запакованою програмі, можна різними способами. Наприклад, скористайтеся програмою Peid. Відкрийте її, натисніть в правій верхній частині вікна кнопку вибору досліджуваної програми. Для проби відкрийте Блокнот (notepad.exe), він знаходиться в директорії: C: WINDOWSsystem32. Ви побачите адресу Entry Point та інші дані.
3
Спробуйте визначити Entry Point за допомогою програми LordPE. Відкрийте програму, натисніть кнопку PE Editor, виберіть файл notepad.exe і натисніть ОК. Адреса Entry Point буде вказаний в першому рядку.
4
Запустіть відладчик Olly debugger і відкрийте в ньому файл notepad.exe. Після відкриття файлу відладчик сам зупиниться на Entry Point, рядок з адресою точки входу буде виділена сірим кольором.
5
Встановіть програму PE Explorer. Запустіть її, відкрийте в ній notepad.exe (File - Open file). Адреса точки входу буде вказаний в рядку «Address of Entry Point».
6
Якщо програма упакована, спочатку треба її розпакувати. Для визначення пакувальника скористайтеся програмою Peid. Запустіть її, відкрийте в ній запаковану програму. У рядку «EP Section» буде вказаний пакувальник - наприклад, UPX. Значить, для розпакування вам знадобиться UPX даної версії або одна з численних утиліт, що дозволяють розпаковувати упаковані UPX файли. Якщо жодна утиліта не справляється, розпакуйте файл вручну. Про тонкощі ручної розпакування UPX ви можете дізнатися тут: http://forum.antichat.ru/thread28212.html
7
Якщо програма захищена протектором, дізнайтеся його версію за допомогою програми Protection ID. Запустіть її, натисніть кнопку «Scan», виберіть потрібну вам програму. Натисніть кнопку «Відкрити». Програма видасть вам інформацію про тип протектора/пакувальника - в тому випадку, якщо дані варіанти протекторів і пакувальників є в її базі.
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що злом чужих програм є кримінально караним злочином.