Як зробити костюм штурмовика.

Багато батьків сучасних дітей виросли на фільмі «Зоряні війни» і є гарячими шанувальниками його героїв, у тому числі і штурмовика . Зараз можна знайти костюм цього персонажа в інтернеті, але якщо часу чекати своє замовлення у вас немає, можна зробити костюм своїми руками.
Вам знадобиться
  • Пластикові пляшки, акрилові фарби і лак, білі шнурки, дирокол, фетр, клей, ножиці.
Інструкція
1
Костюм штурмовика примітний тим, що він практично повністю білого кольору. Між білою глянсовою обшивкою прозирають чорні частини, а голову штурмовика вінчає шолом, за обрисами нагадує відро. В руках штурмовика лазерний пістолет для захисту інтересів імперії.
2
Таким чином, зрозуміло, що костюм складається з декількох шарів. Нижній шар - це чорна облягаючий одяг. Підійдуть трико і водолазка. Тільки вони повинні бути тонкими і не вовняними - інакше дитина весь час буде потіти і свербіти.
3
Білу обшивку можна виготовити з пластикових пляшок. Відріжте від них горлечко і дно таким чином, щоб вони утворювали туби. За два таких циліндра вам знадобиться на кожну руку і ногу. Разом вже 8 пляшок. Зачистіть шкуркою краю, щоб вони не поранили малюка і не доставляли йому дискомфорт під час ходьби. Проробіть діркопробивачем дірочки на тильній і внутрішній стороні, зверху і знизу кожної пляшки. З'єднайте пляшки між собою білим шнурком. Робити це бажано на дитині, щоб точно відміряти довжину шнурка так, щоб малюк міг вільно рухатися.
4
Викроїте з пляшок по дві частини переду і спинки. Між собою спаяти їх свічкою або запальничкою. Також за допомогою діркопробивача і білих шнурків з'єднайте їх з іншими деталями. Як не крути, але доведеться надіти на дитину білі труси поверх чорних трико, щоб костюм штурмовика був повним. Викроювати дану деталь з пластику не рекомендується - малюк навряд чи зможе сидіти і ходити в такому твердому і незручному обмундируванні.
5
Скріпивши всі деталі, пофарбуйте їх білою акриловою фарбою, а після висихання покрийте глянсовим лаком для блиску. Підійде будь-яка біла взуття, наприклад, спортивні кросівки без позначень і емблем.
6
Костюм штурмовика вичерпний без шолома. Звичайно, не дуже добре надягати на голову дитини відро, так що краще викроїти його з щільної тканини. Наприклад, підійде фетр. Виріжте коло радіусом з чверть охоплення голови дитини і дві трапеції, верхня сторона яких дорівнюватиме половині довжини кола, а нижня частина трохи перевершувати верхню. Зшийте всі деталі. З чорного фетру виріжте очі-трикутники і рот. Приклейте їх до заготівлі шолома і проріжте в них невеликі дірочки для очей, носа і рота.