Як зробити паралелепіпед. Як зробити паралепіпед для маленької іграшки.

Процес навчання стає набагато цікавіше й ефективніше, якщо дати роботу не тільки розуму, але і рукам. Щоб поєднати корисне з цікавим, робимо картонні моделі геометричних фігур. Перший в черзі - паралелепіпед .
Вам знадобиться
  • Лист картону формату А3, лінійка, олівець, ластик, ножиці, клей ПВА
Інструкція
1
Візьміть аркуш картону формату А3. він не повинен бути занадто товстим і жорстким, інакше при згинанні можуть виникнути тріщини.
2
Розташуйте картон вертикально. Розділіть його навпіл вертикальною лінією. З її допомогою вам буде легше контролювати правильне розташування на аркуші деталей.
3
Відступите від нижнього краю аркуша 4 см і відкладіть вправо і вліво від вертикальної осі по 6 см. З'єднайте ці точки горизонтальною лінією, паралельної підставі листа.
4
Вгору від кожного краю відрізка відкладіть по 8 сантиметрів і накресліть верхню грань паралелограма.
5
Потім повторіть цю операцію ще три рази - у вас повинні вийти всього чотири паралелограма, з'єднаних між собою.
6
Від останньої, самої верхньої межі відкладіть 1,5 см вгору. У вас вийде клапан, за допомогою якого потрібно буде з'єднати сусідні сторони один з одним.
7
До бічних гранях другого паралелограма необхідно домалювати квадратні боку, рівні 8 см, а до кожної з них - по три сантиметрових клапана.
8
Виріжте розгортку паралелограма. Зігніть картонну заготовку по кожній їх ліній. Можна попередньо провести по ним з натиском ручкою (з внутрішньої сторони), тоді згини будуть рівніше.
9
Промажьте клапани клеєм ПВА і заправте їх всередину фігури.