Як налаштувати автомагнітолу на gps. автомагнітоли з gps timeless tid.

Автомагнітола з gps навігацією - це ідеальне рішення для автолюбителя. Це пристрій об'єднує в собі функціональні можливості gps навігатора і мультимедійної станції. Головне в успішному функціонуванні цієї установки - правильна її налаштування.
Вам знадобиться
  • - автомагнітола;
  • - викрутка;
  • - SD-карта.
Інструкція
1
Підключіть автомагнітолу . Зверніть увагу на особливості підключення живлення. Так, сірий провід (маркування BRAKE) відключає захист перегляду теле- і DVD програм під час руху автомобіля.
2
Провід, на який нанесено маркування AMP-CON, призначений для керування включенням зовнішніх джерел. Підключіть підсилювач через дріт, призначений для управління антеною: напруга буде подаватися на нього лише під час прослуховування радіо.
3
Прикріпіть автомагнітолу до панелі консолі, після чого приступите до її налаштуванні. Уважно вивчіть супровідну інструкцію до цього пристрою: у ній зазначено, які програмні забезпечення можуть бути встановлені на автомагнітолу. Як правило, більшість моделей передбачають можливість установки IGO2006, Navitel, OZI і IGO8.
4
Запишіть на SD-карту програмне забезпечення, наприклад, це буде IGO8. Потім виставите в автомагнітоли дозвіл екрана (480х234), після чого вставте SD-карту і викличте головне меню gps. У відкритому на екрані вікні виберіть «Налаштування» і клацніть по цій кнопці.
5
В «Налаштуваннях» виберіть програму навігації. Для цього вкажіть шлях до запускається з SD-карти файлу програми. Потім запустіть програму навігації IGO8. Антену gps помістіть на торпеду до лобового автосклу.
6
Протестуйте роботу автомагнітоли з функцією gps навігації. У тому випадку, якщо виконані вами налаштування зроблені були правильно, буквально через кілька секунд пристрій визначить ваше місце розташування.
7
Зверніть увагу на те, що існують автомагнітоли з gps, що підтримують можливість роботи в multi-режимі GPS (тобто, під час роботи gps можна прослуховувати музичні твори). Щоб включити цей режим, при роботі gps натисніть на клавішу gps і утримуйте її кілька секунд: на екрані з'явиться вікно вибору режиму Normal/Multi.
Зверніть увагу
Підключення живлення автомагнітоли виконуйте тільки при знятій клеми акумулятора!
Корисна порада
Відрегулюйте за своїм смаком налаштування звуку і кольоровість картинки.