Як зберегти свіжий салат.

Листовий салат в порівнянні з іншою зеленню зберігається гірше. Його листя ніжніше, легше втрачають вологу і піддаються гнилі. Ідеальний варіант збереження - забезпечити умови, близькі до природного середовища, тобто повноцінне кореневе живлення, достатню вологість, помірну або знижену температуру.
Вам знадобиться
  • - контейнер або каструля
  • - рушник, сито або друшляк
  • - вологий рушник
Інструкція
1
В першу чергу ображати коріння, переберіть зелень, видаляючи зіпсовані частини. Промийте салат ретельно під проточною водою, відділяючи листя. Краще мити холодною водою, до 18оС.
2
Обсушіть салат, виклавши листя на рушник, друшляк або сито. Надлишки води при зберіганні сприятимуть гниття навіть при низькій температурі.
3
Помістіть салат в контейнер з невисокими бортами, і, бажано, подвійним дном, верхнє з яких з отворами для стоку води. Це важливо, якщо у вас не було часу або можливості дати стекти воді на рушник. Якщо ж вода стекла з листя, можна помістити їх в каструлю. Краще вертикально, зрізом вниз.
4
Накрийте контейнер з салатом вологим чистим рушником. Харчовою плівкою накривати не рекомендується, так як вона буде перешкоджати повітрообміну та стимулювати порчу. Залишати відкритим також не слід, тому що листя салату будуть швидше в'янути, адже циркуляція повітря в холодильнику значна.
5
Помістіть контейнер (або каструлю) в холодильник, бажана температура зберігання + 4оС. Перебирайте листовий салат кожен день, видаляючи портящиеся листя. Так можна продовжити термін зберігання до 5-ти днів. Пам'ятайте, що зелень відноситься до швидкопсувних продуктів, і терміни її придатності (після очищення і промивання) варіюються від 18 до 24 годин при температурі зберігання + 4/-2оС.
6
Неопрацьований листовий салат зберігайте при температурі 0С, щільно укладаючи в ящик або кошик. Він дуже чутливий до вологості повітря: при низьких показниках (60-70%) швидко в'яне, при високих (більше 90%) пліснявіє. Так що оптимальна помірна вологість (80-90%).
Корисна порада
Кладіть в контейнер із зеленню розім'яту часник, щоб уповільнити процес розпаду вітамінів в листових овочах. Можете також спробувати «метод букета». Для цього зробіть свіжий зріз на коренях салату і поставте кілька його пучків в ємність з водою. Вода повинна діставати тільки до черешків листя. Міняйте воду щодня або раз на два дні.
Салат , щойно знятий з грядки, буде набагато смачніше і корисніше того, який пролежав вже пару днів. Але багато хто з нас змушені купувати овочі в магазинах, та ще й доводиться робити це про запас. Тому потрібно постаратися докласти всіх зусиль, щоб салат якомога довше зберіг свій свіжий вигляд і корисні якості.
Вам знадобиться
  • - салат
  • - вода
  • - кухонні серветки
  • - пластиковий контейнер
Інструкція
1
Принісши салат додому, відразу ж прийміть заходи з продовження його життя. Зріжте підставу качана на 2-3 мм, щоб розкрити знаходяться в ній пори, через які в салат зможе проникати вода. Візьміть більшу, плоску миску, налийте в неї трохи води, покладіть салат качаном вниз, і можете залишити його стояти при кімнатній температурі. Принцип дії виходить таким же, як і у стоять у вазі квітів. При хорошому збігу обставин поставлений в воду салат може зберегти свіжість до 5-7 днів.
2
Але салат не тільки вбирає воду, він ще й віддає її назовні через листя. Щоб уникнути втрат вологи і в'янення салату, накрийте його пластиковою плівкою. Тільки не потрібно нічого герметично упаковувати - необхідності в цьому ніякої немає, інакше салат задихнеться і зіпсується.
3
Зберігати салат можна і в холодильнику. Оберніть його паперовими кухонними рушниками, змоченими у воді, і покладіть його на полицю або у відділення для овочів. Дня 3-4 продукт залишатиметься свіжим.
4
Якщо ж в холодильнику місця не так багато, ви можете розібрати салатний качан на листи, порвати або порізати їх на шматочки необхідного розміру, скласти в пластиковий контейнер, застелене змоченою серветкою і накрити кришкою. Проте довго зберігати салат таким способом не рекомендується. Уже через день він почне втрачати свіжість, але такий спосіб прекрасно підійде, якщо ви хочете зберегти салат протягом декількох годин під час виїзду на пікнік або для обіду в офісі.