Як оплатити скайп. Як поклади гроші на скайп.

Skype - дуже зручна програма інтернет-телефонії, популярність якої весь час зростає. Користувачі Skype за умови, що програма встановлена у обох абонентів, можуть спілкуватися між собою безкоштовно. Якщо ж вам потрібно дзвонити через Skype на стаціонарний або мобільний телефон, вам буде потрібно поповнити свій особистий рахунок в Skype. Зробити це можна різними способами: через карти Visa або MasterCard, через розрахунковий рахунок в банку, або за допомогою електронний платіжних сістем.Самий спосіб оплатити послуги Skype за допомогою електронного гаманця Яндекс.Деньги. Це робиться дуже просто і швидко.
Вам знадобиться
  • Для того щоб поповнити свій особистий рахунок в Skype вам буде потрібно доступ до інтернету і свій електронний гаманець у системі Яндекс.Деньги з позитивним балансом.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Яндекса в свій електронний гаманець.
2
Прямо на першій сторінці ви побачите блакитний логотип Skype - він найперший в ряду найбільш популярних товарів, що купуються за Яндекс.Деньги. Натисніть на цей логотип.
3
Відкриється сторінка «Оплатити Skype». Виберіть суму, яку ви хочете зарахувати на свій рахунок і натисніть на «Авторизуватись».
4
У наступному вікні введіть ваш логін і пароль в Skype. Якщо ви все ввели правильно, система пропустить вас далі.
5
Далі ви просто підтверджуєте платіж і вводите платіжний пароль. Через хвилинку з вашого гаманця Яндекс.Деньги оплата надійде на ваш особистий рахунок в Skype. Рахунок поповнений, ви можете користуватися платними послугами Skype.
Зверніть увагу
Для розмов через Skype вам може знадобитися гарнітура або вебкамера.
Корисна порада
Якщо у вашому гаманці Яндекс.Деньги не вистачає коштів для оплати - поповните свій гаманець будь-яким доступним способом, наприклад, через банкомат або за допомогою картки Яндекс.Деньги.
Все можливості інтернет-телефону номер один - програми Skype, розкриваються після внесення грошей на рахунок. Зробити це можна різними способами, починаючи з вебмані, і закінчуючи кредитною карткою. Але що робити, якщо на вулиці ніч, дощ, холод, кредитка порожня, а виходити нікуди не хочеться? Є зручний, хоча й трохи витратний спосіб - оплатити за допомогою SMS. Існує кілька інтернет-сервісів для проведення такої операції, наприклад, http://plati.ru, http://skypecashin.ru, http://www.skypilka.ru/. Розглянемо останній як найзручніший і, що важливо, добре себе зарекомендував.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до інтернету; мобільний телефон.
Інструкція
1
Відкрийте сайт http://www.skypilka.ru/, один з найстаріших і надійних посередників послуг Skype. Поповнення рахунку Скайп відбуватиметься за рахунок грошей, що знаходяться на рахунку вашого мобільного телефону. Тому заздалегідь подбайте, щоб там була необхідна сума
2
Виберіть зліва строчку «SMS», з'явиться повідомлення сайту. Уважно прочитайте умови надання послуг. Натисніть кнопку «Я згоден» у нижній частині сторінки.
3
Ви побачите форму, в якій вибирається країна проживання та оператор мобільного зв'язку. Натисніть на темний трикутник праворуч від написів і виберіть потрібні назви.
4
Далі визначте там же валюту поповнення. Майте на увазі - за замовчуванням ваш рахунок в євро. Якщо ви нічого не міняли в налаштуваннях Skype - вибирайте євро. Відбудеться автоматичний перерахунок з валюти на вашому мобільному рахунку.
5
Останнє з чим треба визначитися - на скільки поповнити баланс. Натисніть третю сходинку і виберіть потрібні цифри. Трохи нижче сайт відразу детально розпише, як багато грошей і на що саме ви витратите, а саме: скільки грошей піде з мобільного і скільки зарахується на ваш рахунок в Skype.
6
Відправте повідомлення з потрібним вмістом на номер, який з'явиться на сайті після вибору. Чекайте відповіді, іноді це може зайняти кілька годин. Не відправляйте більше двох SMS за 1 годину. Максимум можна зробити чотири оплати за добу.
7
Після отримання відповідного SMS з кодом, натисніть на сайті строчку «Активація SKYPILKA ваучерів». З'явиться форма, в яку введіть логін Skype і отриманий код ваучера. Ще можна залишити адресу електронної пошти для повідомлень від системи, але це необов'язково.
8
Перевірте, чи правильно введені дані, адже повернення грошей не передбачений. Натисніть «Активувати». Ваш баланс поповниться і ви зможете використовувати всі можливості системи, звичайно, в межах сплаченої суми.
9
Якщо щось пішло не так: баланс не поповнився, не прийшов код ваучера - натискайте на сайті меню «Підтримка» і заповнюйте заявку. Сервіс шановний, в шахрайстві непомічений, можна без побоювань користуватися.