Як виробити холоднокровність.

Навчитися зберігати спокій в будь-якій ситуації - справа, важливе для кожної людини. Вадь негативні емоції, такі як злість, страх і паніка, здатні вимотати будь-якого, а натомість вони не дають нічого корисного. Навпаки, ті, хто не можуть контролювати емоції, нерідко заробляють якесь неприємне хронічне захворювання. Люди, які вміють зберігати холоднокровність , досягають успіху, не псують відносин з близькими і все встигають вчасно.
Інструкція
1
Не робіть з мухи слона. В будь-якій ситуації намагайтеся тверезо оцінювати що відбувається. Слідкуйте за тим, що ви думаєте. Як часто такі обороти, як «завжди» або «коли вже нарешті», миготять у вас в голові? Якщо замість цього ви будете думати «це не так страшно» і «я сильніший цих обставин», то все почне здаватися простіше, а ви позбудетеся від хвилювання.
2
Якщо у вас з'явилася проблема, то спочатку постарайтеся обдумати її самостійно, а потім вже діліться з оточуючими. Як часто, передаючи друзям відомості, які вас самих жахають, ви бачите на їхніх обличчях ту ж реакцію? Вони починають співчувати тому, що чують від вас, а це може бути перебільшена або невірно зрозуміла ситуація. Ви ж тим часом повністю стверджуєтесь в тому, що тільки що виклали їм, навіть якщо самі знаєте, що трохи перебільшували.
3
Коли перебуваєте в нелегкій ситуації, то щоб заспокоїтися, спробуйте уявити проблему, як незрозумілий заплутаний вузол. Якщо ви нервуєте, то вузол затягується. Коли ви спокійні, він розслабляється, у вас з'являється шанс легко все розплутати.
4
Контролюйте свої жести. Не кричіть і не бігайте з кутка в куток. Говоріть повільно, а рухайтеся плавно. Постарайтеся виглядати незворушно, і самі не помітите, як дійсно заспокоїтеся.
5
Багатьом людям, зайнятим вирішенням проблем, заважають зовнішні подразники. Вони б спокійно впоралися з поставленим завданням, якби зуміли позбутися їх. Одні не здатні думати в тиші, іншим заважає шум. Майже завжди можна на час покинути обставини, які дратують вас самі по собі, щоб далеко від них прийняти вірне рішення. Наприклад, якщо вашим роздумам перешкоджають розмови і побутової шум у вас вдома, то ви можете прогулятися по парку і там спокійно оцінити свою проблему.
6
Щоб придбати більше впевненості у своїх силах, згадайте моменти, коли ви вдало справлялися зі стресом або зовнішнім тиском, не втрачали контролю та зберігали холоднокровність. Усі ситуації, в яких ви були на висоті - це ваші досягнення. Вони можуть дати найважливіше - впевненість у своїх силах. Ви зможете зберегти спокій, якщо згадаєте, що вмієте це робити.
7
Складно не нервувати, якщо ви стомлені. Кожна людина, якщо він не виспався або голодний, деколи може бути дратівливим. Подбайте про те, щоб тілу було комфортно, тоді й свідомість буде ясним. Помірна фізична активність дуже цьому сприяє.
8
Спокойной дихання - те, що може кожному в складній ситуації взяти себе в руки. Коли людина піддається емоціям, його дихання порушується, воно стає переривчастим, дрібним і нечастим. Почніть рівно і глибоко дихати і помітите, що думки прояснюються, а емоції стали піддаватися контролю.