Як записати музику в певному порядку. Як різати пісні на диск по порядку.

При підготовці фонограм до концертів і вистав звукооператори постійно стикаються з необхідністю розташувати музичні твори у тому порядку , в якому вони будуть звучати. Порядок не повинен залежати від відтворювальної апаратури, тому файли потрібно правильно розташувати при записі на диск.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Nero;
  • - програма Total Commander.
Інструкція
1
Сформуйте папку, скопіювавши в неї потрібні файли з інших розділів комп'ютера або зі знімних дисків. Плеєри можуть сортувати музичні твори за номерами або за алфавітом. При цьому останній спосіб не дуже надійний, оскільки одні налаштування припускають розташування по імені виконавця, а інші - за назвою твору. Так що для надійності краще всього поставити номер.
2
При невеликій кількості файлів розташувати їх можна вручну. Знайдіть твір, який має звучати першим. Надайте йому номер «001». Багато плеєри безпомилково читають однозначні і двозначні номери. Якщо файлів мало, можна обмежитися ними. Однак порядкова нумерація ще не гарантує того, що файли в процесі записі не переплутаються. Машина може поставити після файлу з номером «001» той, перед назвою якого стоїть «01», а не «002». Але подібні дії передбачувані, і їх треба просто проконтролювати.
3
Найбільш поширеною програмою для запису дисків є Nero. Вона дозволяє записувати музичні файли у форматі mp3 в будь-якій послідовності, у тому числі і в порядку додавання файлів. Поставивши диск в привід і відкривши програму, виберіть функцію «Записати диск з даними». У потрібному віконці встановіть тип диска - СD або DVD.
4
Натисніть кнопку «Додати». Вибирайте файли в тому порядку, в якому вони повинні звучати. Починаючи з першого. При додаванні наступний файл автоматично опиняється в кінці списку. При цьому зовсім не факт, що потрібний порядок буде відображатися і на екрані монітора. Щоб переконатися, що послідовність дотримується, перевірте список в невідсортованому вигляді. Однак при подібному варіанті записи порядок з гарантією буде дотримуватися тільки плеєр, у якого немає функції сортування.
Корисна порада
Перед відтворенням в програвача краще відключити функцію «Довільний вибір».