Як перевести тонна-силу в кілограми.

Тонна-сила відноситься до позасистемним одиницям сили і ваги. Найчастіше для вимірювання сили і ваги застосовують інші одиниці, наприклад, кілограм-сили. Для того, щоб перевести тонна-сили в кілограми-сили, необхідно виконати наступне.
Інструкція
1
Переведіть величину в тоннах-сили в кілограми-сили, помноживши вихідну цифру на 1000, так як одна тонна-сили відповідає тисячі кілограмів-сили.
2
Скористайтеся доведеним твердженням, що один кілограм-сили дорівнює вазі тіла масою один кілограм при повідомленні цьому тілу прискорення, рівного 9,80665 м/с ?, для перекладу тонна-сили в одиниці системи СІ (ньютон). Відповідно до нього, одна тонна-сили дорівнюватиме 9806,65 Ньютона (Н). Тому, щоб перевести внесистемную величину сили (тонна- силу ) в одиницю системи СІ (ньютон), необхідно вихідну величину тонна-сили помножити на число 9806,65.
3
Скористайтеся конвертером перекладу одиниць виміру для того, щоб швидко перевести тонна-сили в кілограми-сили, або в інші цікаві для вас одиниці.
4
Відкрийте конвертер перекладу одиниць виміру. Виберіть потрібний розділ, клікнувши по ньому покажчиком «миші». У даному випадку виберіть розділ «Сила». У вікні, необхідно заповнити поля наступним чином.
5
Проставте число тонн-сили, яке необхідно перевести. При введенні числа з десятими частками для розділення використовуйте крапку. В наступному полі натисніть на стрілочку і в списку, виберіть одиницю, яку потрібно перевести, в даному прикладі - тонна-сили.
6
Проставте «мишкою» галочки у списку одиниць виміру навпроти тих, в які потрібно перевести вихідну величину. Поставте її навпроти кілограмів-сили.
7
Натисніть на кнопку «Перевести». Дочекайтеся результату. В полі «Вихідні дані мають вигляд» буде вказано вихідне число в тоннах-сили і результат перекладу - кількість кілограмів-сили. Так, використовуючи конвертер величин, можна легко і просто перевести будь величини в різні одиниці виміру.
Зверніть увагу
Між масою і вагою раніше не робили відмінності. У кілограмах вимірювалася не тільки маса, але і вага (сила тяжіння). Кілограм-сили, як окрема одиниця сили і ваги, була введена в 1901 році на третьому Генеральної конференції з мір та ваг. У Міжнародній системі одиниць для вимірювання сили була прийнята одиниця ньютон.