Як включити безпечний режим.

Безпечний режим найчастіше використовується в тих випадках, коли необхідно визначити причину неполадок в роботі обладнання, некоректного функціонування операційної системи через неправильне програмного забезпечення або вірусів. Щоб включити безпечний режим, необхідно виконати декілька дій.

Інструкція
1
Натисніть кнопку "Пуск" в лівому нижньому кутку екрана. Якщо ви не бачите панель задач із кнопкою "Пуск", можна поступити декількома способами. Забороніть приховування панелі завдань. Для цього підведіть курсор до нижнього краю екрану і почекайте, поки панель з'явиться. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт "Властивості". У вікні на вкладці "Панель задач" приберіть маркер з поля "Автоматично приховувати панель завдань" в групі "Оформлення панелі завдань". Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно. Інший варіант: натисніть на клавішу Windows із зображенням прапора, вона також викликає меню "Пуск".
2
У меню "Пуск" виберіть команду "Завершення роботи" або "Виключення". З'явиться нове вікно. Виберіть у ньому команду "Перезавантаження". Те ж саме можна зробити за допомогою диспетчера задач. Клацніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть у спадному меню пункт "Диспетчер завдань" або введіть клавіші Ctrl, Alt і Del. У вікні, виберіть у меню "Завершення роботи" пункт "Перезавантаження".
3
Натисніть клавішу F8 в момент початку нового завантаження операційної системи або ж в той момент, коли з'явиться повідомлення "Виберіть операційну систему для запуску". Коли відобразиться список можливих варіантів завантаження, пересуваючись по меню за допомогою стрілок, виберіть один з варіантів завантаження в безпечному режимі і натисніть клавішу Enter. Якщо на комп'ютері встановлено декілька операційних систем, виберіть ту, яку необхідно завантажити в безпечному режимі. Для вибору також використовуйте клавіші зі стрілками і клавішу Enter. Для використання клавіш зі стрілками режим NumLock має бути вимкнено.
4
Існує кілька варіантів завантаження в безпечному режимі: "простий" безпечний режим, безпечний режим із завантаженням мережних драйверів і безпечний режим з підтримкою командного рядка. Вони відрізняються кількістю завантажуваних драйверів, файлів і різних служб. Якщо не знаєте, який саме режим вам потрібен, зупиніть вибір на простому.