Як об'єднати два ноутбуки в мережу.

Створення і правильна настройка домашньої локальної мережі дозволяє швидко обмінюватися інформацією між пристроями. Крім того, існує можливість одночасно отримувати доступ до інтернету відразу з декількох ПК або ноутбуків.
Вам знадобиться
  • Патч-корд.
Інструкція
1
Для створення локальної мережі між двома мобільними комп'ютерами можна використовувати два основні методи: з'єднання через патч-корд або підключення по каналу Wi-Fi. Якщо ви віддаєте перевагу кабельне з'єднання, придбайте комутаційний кабель зворотного обтиску.
2
Підключіть LAN-конектори до мережевих карт обох мобільних комп'ютерів. Увімкніть ноутбуки і дочекайтеся завантаження операційних систем. На першому ноутбуці відкрийте властивості мережевого адаптера, сполученого з другим мобільним комп'ютером. Приступите до налаштування параметрів протоколу TCP/IP.
3
Введіть потрібне значення постійного IP-адреси, наприклад 184.126.15.1. Натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте меню налаштувань. Аналогічним чином задайте статичний IP-адресу для мережевої карти іншого мобільного комп'ютера. Змініть останній сегмент адреси, щоб вони були розташовані в однаковій підмережі.
4
Якщо ви не хочете використовувати кабель, з'єднайте ноутбуки по бездротовому каналу Wi-Fi. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на будь-якому з мобільних комп'ютерів. Виберіть меню «Управління бездротовими мережами».
5
Знайдіть на панелі інструментів кнопку «Додати» і натисніть її. Виберіть пункт «Створити мережа комп'ютер-комп'ютер». Перейдіть в наступне меню налаштувань.
6
Задайте параметри для вашої бездротової мережі. Обов'язково введіть складний пароль. Поставте прапорець біля пункту «Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
7
Перейдіть до другого ноутбука. Активуйте пошук бездротових мереж. Виділіть щойно створену точку доступу та натисніть кнопку «Підключення». Дочекайтеся установки зв'язку з першим ноутбуком. Змініть параметри бездротових адаптерів, як це описано в третьому кроці.
Більшість провайдерів безкоштовно налаштовують ваш комп'ютер або ноутбук при підключенні. Але якщо потрібно створити мініатюрну домашню локальну мережу з доступом в інтернет, то дані маніпуляції доводиться проводити самостійно.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Для побудови та налаштування власної домашньої локальної мережі вам буде потрібно мережевий концентратор. Якщо ви плануєте забезпечити доступом в інтернет всі комп'ютери і ноутбуки майбутньої мережі , то краще використовувати маршрутизатор або Wi-Fi роутер.
2
Придбайте одне з цих пристроїв. При виборі між маршрутизатором і Wi-Fi роутером потрібно керуватися наявністю або відсутністю ноутбуків в майбутній мережі .
3
Для підключення до мережі і комп'ютерів і ноутбуків використовуйте Wi-Fi роутер. Підключіть цей пристрій до кабелю провайдера. Для цього використовуйте порт Internet або WAN в пристрої.
4
Попередньо скачайте з офіційного сайту виробника даного обладнання останню версію програмного забезпечення для нього. Підключіть Wi-Fi роутер до комп'ютера або ноутбука, на якому знаходиться файл з прошивкою. Використовуйте для цього будь LAN-порт.
5
Відкрийте ваш браузер і введіть в адресному рядку адресу наступного формату: http://192.168.0.1, де цифри означають IP-адресу пристрою. З'ясувати його ви можете, уважно вивчивши інструкцію.
6
Виберіть пункт «Версія ПО» або Firmware в меню Tools. Натисніть кнопку Browse, вкажіть шлях до файлу-прошивці і натисніть Update. Перезавантажте роутер.
7
Відкрийте пункт «Налаштування мережі » або Internet Connection Setup. Заповніть неодиму поля так, як цього вимагає ваш провайдер. Обов'язково введіть логін і пароль доступу до інтернету.
8
Перейдіть до пункту «Мережа Wi-Fi» або Wireless Setting. Відкрийте панель налаштувань бездротової мережі . Задайте ім'я та пароль для вашої майбутньої мережі . Вкажіть тип передачі даних і варіант шифрування, наприклад 802.11g і WPA-PSK.
9
Збережіть налаштування. Перезавантажте Wi-Fi роутер. Підключіть всі комп'ютери до портів LAN пристрої, а ноутбуки - до бездротової точки доступу.