Як дати безкоштовне оголошення в інтернеті. оформлення землі під будівництво приватного магазину.

На сьогоднішній день існує багато сайтів, що дозволяють розмістити безкоштовно оголошення на будь-яку тему, наприклад, «Віддам кошенят» або «Продам квартиру». Подавати оголошення краще відразу на кілька сайтів, причому в список повинні потрапити спеціалізовані сайти (робота, нерухомість, авто), сайти вашого міста і великі федеральні портали з гарною відвідуваністю.
Інструкція
1
Створіть текстовий документ і напишіть в ньому оголошення та контактну інформацію. Це дозволить вам не витрачати зайвий час у майбутньому: потім ви звідси будете копіювати текст і вставляти на сайти.
2
Подайте оголошення на спеціалізовані сайти. Саме на такі сайти заходять ваші потенційні кліенти.Напрімер, якщо ви продаєте автомобіль, то розмістіть оголошення на сайтах: auto.ru, drom.ru, cars.ru, automania.ru.
3
Подайте оголошення на сайти вашого міста, адже вашою пропозицією швидше за все скористаються саме ті, хто живуть поруч. Наприклад, для Самари це 63.ru, для Єкатеринбурга E1.ru.
4
Подайте оголошення на великі федеральні сайти. У них, як правило, дуже велика відвідуваність і високі позиції в пошукових системах, тому ваша пропозиція побачить багато людей.Вот список основних порталів: irr.ru, avito.ru, sladno.ru, olx.ru.
5
На кожному сайті знайдіть пункт «Подати оголошення » і натисніть на нього. Введіть реєстраційні дані і текст оголошення. До вас на електронну поштову скриньку з усіх сайтів прийдуть повідомлення про розміщення та посилання на ваше оголошення . Також в таких листах зазвичай міститься інформація про те, яким чином ви можете редагувати оголошення , ваш логін і пароль для входу на сайт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RZaewZ0pWbM
Зверніть увагу
На більшості сайтів, щоб розмістити оголошення вам буде потрібно адресу електронної пошти, тому перевірте його працездатність.