Як оформити куточок здоров'я в дитячому саду. оформлення сюжетно рольових куточків в дитячому саду.

Оформлення дитячих установ повинно відрізнятися не тільки візуальної естетикою, але й змістовністю. Особливо важливо враховувати цей принцип при створенні куточка здоров'я в дитячому саду.
Вам знадобиться
  • - стенди;
  • - інформаційний блок;
  • - тематичні малюнки.
Інструкція
1
Куточок здоров'я - це важливий інформаційний пункт, який покликаний допомогти батькам вести грамотну профілактику різних захворювань у дітей. Перш ніж приступати до оформлення, знайдіть підходяще місце. Куточок здоров'я необхідно розташувати там, де батьки чекають своїх дітей, щоб у них був час ознайомитися з корисною інформацією.
2
Невід'ємна частина куточка здоров'я - стенди. Зробіть наочні посібники двох видів. На одних помістіть звіт про проведені заходи (фотографії з дня здоров'я, короткий зміст заходи тощо). Інші стенди присвятіть важливої інформації. Наприклад, в осінньо-зимовий період нагадайте батькам про необхідність профілактики простудних захворювань, а навесні і на початку літа буде актуальною інформація про захист від комах.
3
Особливу увагу приділіть відбору інформації, взявши за критерій актуальність, доступність і чіткість викладу. Адже багато батьків не мають великими медичними знаннями.
4
Не менш важливу роль грає форма подачі інформації. Вирізані з наукових видань громіздкі статті, надруковані дрібним шрифтом, не викличуть у батьків великого інтересу. Та й часом на їх вдумливе прочитання вони навряд чи мають. Якщо ви дійсно хочете, щоб куточок здоров'я в дитячому саду приносив користь, то надайте всю необхідну інформацію в зручній для ознайомлення формі.
5
Підійдіть до даного процесу творчо. Наприклад, замість «Профілактика гострих респіраторних захворювань у дітей в осінньо-зимовий період» назвіть статтю або пам'ятку «Міцний імунітет переможе ГРЗ». Самі назви пишіть яскравим кольором і крупним шрифтом.
6
Суху теорію замініть практичними рекомендаціями. Напишіть, що і в якій послідовності необхідно робити, щоб уберегти дитину від хвороби. Розмір шрифта для корисних порад вибирайте середній, щоб інформацію було добре видно.
7
Якщо дозволяє місце, то розмістіть в куточку здоров'я інформацію і для дітей. Ви можете навіть нічого не писати, просто повісьте на рівні очей дитини картинки, на яких казкові персонажі миють руки перед їжею, чистять зуби, вмиваються і т.д. І позитивний дидактичний ефект не змусить себе чекати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TaT_yMKnO8I