Як виховувати дитину, щоб він слухався.

Переважна більшість батьків стикається з непослухом дитини . Не допомагають ні погрози, ні вмовляння. Щоб погану поведінку не переросло в серйозну проблему, слід знати деякі тонкощі виховання.
Інструкція
1
Будьте послідовні. Якщо ви встановили в сім'ї правила, які дитині не можна порушувати, стійте на своєму. Не варто дозволяти дочки перебирати ваші прикраси та косметику, коли у вас гарний настрій, і лаяти її за це на наступний день, після того як настрій у вас зіпсувався.
2
Не кажіть занадто багато. Дорослі знають подібний психологічний прийом: коли начальник протягом півгодини в міцних виразах пояснює вам, як ви неправі, можна уявити, що ви сидите на пляжі, а лайка шефа заглушає шум хвиль і крики чайок. Подібний трюк вбереже вас від стресу. Але якщо ви будете кричати на дитину, довго і з насолодою закидаючи його за розбиту вазу, малюк теж «відключиться». Намагайтеся викладати свої претензії коротко і доступно.
3
Чим більше у дитини заборон, тим більше можливостей їх порушити. Постарайтеся створити для малюка доброзичливу і сприятливе середовище. Допоможіть йому подружитися з компанією, з якою вам не страшно буде залишати гуляти маленької людини, приберіть хімікати на антресолі, і вам не доведеться забороняти дитині відкривати шафу. Чим менше заборон, тим менше приводів для поганої поведінки.
4
Не вимагайте від дитини миттєвого виконання ваших розпоряджень. Уявіть, як ваш чоловік говорить вам: «Кинь свої справи і швидко приготуй мені плов!». Напевно вам не сподобалося б подібне командування і наплювацьке ставлення до ваших власних занять. Не дозволяйте собі подібну поведінку і по відношенню до малюка. Попросіть його прибрати за собою посуд після того, як він домалює картину, або протягом дня скласти розкидані іграшки.
5
Довіряйте своїй дитині. Якщо родичі подарували йому на день народження дорогу залізну дорогу, не варто ходити за ним і нагадувати, що з іграшкою варто звертатися акуратно. Після того як малюк її зламає і зрозуміє, що не може більше з нею грати, він і сам замислиться над своєю поведінкою і наступного разу буде дбайливіше поводитися з речами і без вашого нагадування.
6
Як би ви не виховували дитину, іноді він все одно буде не слухатися і вередувати. Ідеальна «дресура», як у випадку з собакою, вам не допоможе. Будьте до цього готові і враховуйте цей факт ще під час планування малюка.