Як зв'язати кофту кішці. зв'язати гачком кофту собаці.

Взагалі, кішки не дуже люблять одяг і намагаються її зняти частіше, ніж собаки. Але, якщо у вас дома холодно або ви час від часу гуляєте з улюбленицею на вулиці, спробуйте зробити кішці теплий жилет або кофту. Щоб зв'язати кофту кішці, вам будуть потрібні спиці, нитки і трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • - спиці відповідного розміру;
  • - м'які натуральні нитки;
  • - гумка;
  • - голка з ниткою.
Інструкція
1
Перед початком робіт перевірте щільність в'язки, якщо вона становить 20 рядів х 16 петель = 10х10 см, то скористайтеся розмірами, зазначеними нижче. Якщо щільність відрізняється, пропорційно змініть рекомендовані розміри.
2
Почніть роботу з виконанням переду светри для кішки. Наберіть на спиці 25 петель і пров'яжіть гумкою кілька сантиметрів. Щоб отримати «гумку», тобто еластичну в'язку, в'яжіть 1 лицьову, потім 1 виворітну петлю, повторюючи послідовність.
3
Пров'язавши гумкою кілька сантиметрів (це «низ» кофти, який охоплюватиме котячу талію), в'яжіть основне полотно близько 10 см лицьовій гладдю.
4
Щоб отримати рукава, з кожного краю в'язки додайте по кілька сантиметрів (15-20 петель), чим більше збільшення, тим більше довжина рукава. Всього у вас вийде на спицях близько 60 петель. Рівним полотном пров'яжіть 10 см.
5
У центрі в'язання зробіть виріз для горловини. Ретельно прорахуйте кількість петель на спицях і знайдіть середину, відзначте її кольоровий ниткою. Від неї в обидві сторони відрахуйте рівну кількість петель, наприклад, по 10 петель.
6
Закрийте виділені петлі і продовжите в'язати ряд. Повернувши, довяжіте до закритих петель і наберіть повітряними петлями рівно ту кількість, яку було закрито плюс 7-8 петель (щоб спинка вийшла ширше). Закінчите ряд і в'яжіть далі лицьовим полотном.
7
Пров'язавши 10 см, закрийте з кожного боку по 18 петель і в'яжіть ще 10 см. Якщо у вас велика тварина, можна трохи симетрично збільшити ширину цій частині. Потім перейдіть на в'язання гумки і пров'яжіть гумку тієї ж ширини, що і на початку. Закрийте петлі так, щоб зберегти еластичність полотна.
8
Зшийте шви рукавів і бокові шви. На горловині наберіть петлі і підійміть воріт, в'яжіть такий же гумкою, як і по низу вироби, потім закрийте петлі. В ряд обв'язки краще втягнути шнурок або слабку гумку, щоб забезпечити щільність прилягання ворота.