Як відкрити порт на комп'ютері. дивитися супутникові канали на комп'ютері.

Необхідність у відкритті обраного порту в ручному режимі на комп'ютері, що працює під управлінням OC Windows XP, може виникнути внаслідок неправильного налаштуванням брандмауера. Спеціальні пізнання для вирішення цього завдання не потрібні, так само як і залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт "Мережеве оточення" для виконання процедури відкриття обраного порту на комп'ютері, що працює під управлінням OC Windows версії XP. Розкрийте посилання «Мережеві завдання» в лівій частині вікна програми та вкажіть команду «Перегляд мережевих підключень».
2
Альтернативним способом може послужити виклик контекстного меню елемента робочого столу «Моє мережне оточення" кліком правої кнопки миші і вибір діалогу "Властивості".
3
Викличте контекстне меню ярлика підключення до мережі інтернет кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна і скористайтеся кнопкою «Параметри». Зверніть увагу на те, що неактивна кнопка означає, що всі порти на комп'ютері вже відкриті в автоматичному режимі.
4
Натисніть «Додати» для відкриття нового порту і внесіть значення бажаного імені порту в рядок «Опис». Надрукуйте значення 127.0.0.1 в рядку «Ім'я або IP-адреса комп'ютера ...» і внесіть необхідне значення в рядки «Внутрішній порт» і «Зовнішній порт». Зверніть увагу на те, що в більшості випадків це одне і те ж значення.
5
Вкажіть потрібну опцію в розділі TCP/UDP і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Використовуйте вищеописаний алгоритм дій для кожного порту, що підлягає відкриттю.
6
В операційній системі Windows версій Vista використовується аналогічний порядок дій, що відрізняється, в основному, найменуваннями пунктів і розділів меню: «Пуск», «Панель управління», вкладка «Безпека», «Брандмауер Windows», «Додаткові параметри» , «Дозвіл запуску програм ...», «Правила для вхідних підключень», «Створити правило» і «Додати порт».