Як створити поштову форму.

Веб-форми були розроблені для передачі даних з HTML документа веб-сервера. Користувач отримав можливість змінювати вміст інтернет-ресурсів. Це призвело до створення форумів, чатів, гостьових книг та інших веб-додатків.
Інструкція
1
Веб-форма являє собою набір тегів HTML, який при їх інтерпретації браузером відображається у вигляді полів для введення інформації. Кожна форма обов'язково має кнопку, при натисканні на яку вся введена інформація відправляється на сервер, де її обробляє спеціальна програма. Дані можуть бути занесені в базу, використані при генерації сторінок сайту, надіслані поштою або використані будь-яким іншим чином.
2
Для того щоб відправити веб-форми на сервер, використовуються два методи: GET і POST. Перший має обмежений функціонал (обмеження на довжину рядка, неможливість передачі файлів), а другий складніше в реалізації. Обидва методи об'єднує те, що на стороні сервера дані повинна прийняти якась програма. Але є спосіб отримати дані, введені користувачем в форму , без програмування. Ця технологія отримала назву "поштових форм". Суть виверти полягає в тому, що браузер відправляє форми не скрипту, розташованому на сервері, а на вказаний в тілі форми поштову скриньку, куди форма прийде як звичайний лист. Єдиним мінусом даного методу є неможливість відправити вміст форми, якщо на комп'ютері користувача не встановлений або не налаштований поштовий клієнт. Кількість користувачів, які не використовують поштові клієнти, може виявитися досить великим.
3
Для створення форми відкрийте текстовий редактор, запишіть в нього стандартний заголовок HTML. У розділі BODY документа запишіть рядок:
. Тег FORM відкриває форму, enctype визначає тип вмісту, який буде відправлено на поштову скриньку. Цей параметр змінювати не потрібно. Поле action задає місце, куди будуть відправлені дані. Чарівне слово mailto вказує браузеру, що для відправки потрібно використовувати поштовий клієнт. Замініть рядок mail@mail.ru на адресу поштової скриньки, куди буде відправлено вміст форми.
4
Тепер необхідно додати поля форми. Наступний рядок описує текстове поле введення розміром в тридцять символів: . Параметр name задає ім'я форми. Параметр value містить підказку, яку побачить користувач в поле введення. Тепер необхідно створити кнопку відправки форми: . Коли користувач натисне цю кнопку, вміст форми буде відправлено на вказаний в заголовку форми поштову скриньку. Тепер потрібно закрити форму рядком . Збережіть текстовий файл з розширенням htm, відкрийте його в будь-якому браузері. Введіть що-небудь у форму та натисніть кнопку "Відправити". Перевірте поштову скриньку.