Як написати цікавий твір.

Згідно з визначенням зі словника С.І. Ожегова, « твір - це вид письмовій шкільної роботи - виклад своїх думок, знань на задану тему». Учень, здатний грамотно і цікаво написати твір, згодом зможе чітко і ясно формулювати свої думки і в усному мовленні, і письмово. Таке вміння допоможе досягти успіху майже в будь-якій сфері діяльності.
Вам знадобиться
  • - канцелярське приладдя;
Інструкція
1
Класична структура твори зі вступної, основної та заключної частин якнайкраще сприяє написанню цікавого твори. Вона допоможе повністю розкрити тему і утримувати увагу читача. Приділіть особливу увагу першої частини, адже відомо, що перше враження - найбільш сильне. Це відноситися і до людей, і до книг, і, звичайно, до творів.
2
Зберігайте логіку розповіді і пишіть по суті. Не пишіть нічого зайвого, щоб досягти заданого обсягу. Такі непотрібні вставки тільки розсіюють увагу, через них може пропасти бажання читати далі.
3
Завершивши логічний ланцюжок і зробивши висновки в заключній частині, натякніть на іншу важливу тему, плавно витікає із справжньою. Такий прийом допоможе зберегти деяку інтригу, перетворивши вас зі звичайного учня в письменника, вміло підігрівають інтерес читачів.
4
Виберіть цікавий епіграф, який відбиває суть вашого твору. Він допоможе сформулювати задачу, підкреслити ідею і з самого початку зацікавити читача.
5
Якщо це не обумовлено в самому завданні, подумайте, в якому жанрі вийде найкраще розкрити тему. Наприклад, дуже цікавими можуть вийти твори в жанрі казки, оповідання, листи від особи одного з героїв або щоденникових записів.
6
Будьте чесні. Не старайтесь написати те, що, як вам здається, очікує прочитати викладач. По-перше, так ви навчитеся виражати саме свої думки, і це допоможе вам надалі. А по-друге, нова позиція і свіжий погляд на предмет завжди набагато цікавіше. Не переживайте через можливу критики, вчіться відстоювати свою думку.
7
Вивчіть тему якнайдетальніше. Наприклад, якщо потрібно твір за літературним твором, потрібно прочитати не тільки його, а й біографію письменника, критичні статті, знати особливості тієї історичної епохи, до якої воно відноситься. Взагалі, якщо хочете навчитися писати цікаві твори, читайте якомога більше. Будь-яку літературу. Це поглибить знання і дозволить почерпнути нові ідеї.
8
І пишіть, пишіть, пишіть, як можна більше. Тільки практика допоможе навчитися створювати яскраві, цікаві твори.
Якщо вам подобається писати і ви отримуєте задоволення від цього процесу, то чому б не спробувати заробити на продажу своїх творів? Давайте розглянемо можливі способи продажу ваших словесних творінь.
Інструкція
1
Спробуйте продавати свої статті в інтернеті на біржах контенту, таких як Etxt.ru, TextSale.ru, TurboText.ru, Texchange.ru та інших. Для цього вам потрібно буде зареєструватися на одній або декількох біржах, ознайомитися з правилами написання та продажу статей і потім приступати безпосередньо до продажу. Наприклад, на біржах контенту Etxt і Texchange можна виставляти на продаж твори, написані в самих різних формах і жанрах: оповідання, інструкції, вірші, поздоровлення у віршах і т.п. Вартість своєї статті ви встановлюєте самі, орієнтуючись на середню вартість контенту на сайті.
2
Зв'яжіться з видавництвами, працюючими з початківцями авторами, поощряющими талановитих новачків, якщо ви написали серйозний твір. Адреси та телефони видавництв можна дізнатися через інтернет, послати їм свої творіння можна по електронній пошті. Редактор видавництва прийме на розгляд вашу книгу, якщо вона буде відповідати всім нормативам представленого вами формату. У разі позитивної оцінки редактора ви можете стати автором, якого читатимуть в різних містах і навіть країнах.
3
Зверніться до редакції якої-небудь газети або журналу з пропозицією співпраці. Продаж статей журналам - джерело непоганого доходу. Звичайно, в редакціях видань є свій постійний штат кореспондентів, але, ви можете стати позаштатним фахівцем, за умови наявності подібних вакансій. А в разі успішного співробітництва з часом можете потрапити і в число офіційних кореспондентів видавництва.
4
Створіть свій сайт з електронною бібліотекою власних творів. Прочитання своїх творів зробіть платним. Безкоштовно можна наводити лише деякі уривки з них, щоб зацікавити, привернути увагу майбутнього читача ваших літературних творів.