Як накрити стіл на обід. Як накрити стіл для двох гостей.

Правильно накрити стіл до обіду - заняття, яке не потребує особливих навичок. Ви можете навчити цьому навіть дитини, і він із задоволенням стане вашим помічником при сервіруванні урочистих трапез.
Вам знадобиться
  • - скатертину;
  • - тканинні серветки;
  • - столовий сервіз;
  • - фужери, чарки і келихи;
  • - столові прилади.
Інструкція
1
Сервірування столу до парадного обіду починається з вибору скатертини. Класичний колір - білий, але якщо вас влаштовує інше колірне рішення, заборон немає. Головне, щоб це була добротна тканинна скатертину, переважно лляна. Кінці її повинні прикривати ніжки столу, рівномірно звисаючи з усіх боків. Традиційно, щоб не було чутно стукоту приладів, під скатертину кладуть повстяну підкладку.
2
Навпаки місця для кожного гостя помістіть дрібні великі тарілки, розташовуючи їх на 2,5 сантиметра від краю столу. На них ви можете поставити закусочні тарілки, якщо планується подавати закуски, а за ними гаряче. Або глибокі тарілки, якщо у вашому меню передбачений суп. Безумовно, всі тарілки і прилади повинні бути або з одного сервізу, або поєднуватися за стилем.
3
Зліва від тарілки вигином вниз покладіть вилки. Спочатку кладуть більш широку вилку для м'яса або риби, залежно від того, які страви ви плануєте подавати, потім також зубцями вгору розміщують вилку для закусок. Перша вилка повинна лежати на відстані приблизно 1 сантиметра від краю тарілки.
4
Праворуч від тарілки в тому ж порядку розмістіть ножі - ближче до тарілки ніж для гарячого, далі - закусочний. Ножі повинні лежати лезом до тарілки. Якщо в меню є суп, крайньої праворуч помістіть супову ложку вигином вниз.
5
Над верхнім правим кутом тарілки розмістіть склянки й чарки. Ви можете виставити їх дугою, трикутником або в одну лінію. Найближче повинен стояти стакан для води або соку. Його «законне» місце - уявна точка на перетині лінії від ножа і краю тарілки. Основне правило при сервіровці столу фужерами і чарками говорить - високі склянки не повинні закривати низькі.
6
Маленьку хлібну тарілку помістіть зліва над вилками. Ніж для масла розміщують горизонтально над нею. Ложки та виделки для десерту кладуть також горизонтально, але вже над «основний» тарілкою. Їх розкладають в довільному порядку, але обов'язково направляють в протилежні один від одного сторони.
7
Тканинні серветки покладіть або поряд з виделками, або складіть у красиву конструкцію і розмістіть на закусочній або суповий тарілці. Серветки можуть бути як одного кольору з скатертиною, так і контрастними.
8
Додайте в центрі столу одну низьку вазу з квітами, таку, щоб композиція в ній не закривала обличчя гостей один від одного або розставте кілька маленьких вазочок з невеликими букетиками.
Неквапливі обіди всією сім'єю або з друзями - задоволення, яке випадає не щодня. Тим важливіше організувати їх за всіма правилами. Потрібно не тільки продумати меню, але і красиво сервірувати стіл . Витратьте трохи часу і зусиль на те, щоб гостям, домочадцям і господині будинку було зручно і комфортно.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте застелити стіл скатертиною, підкладіть під неї м'яку тканину, наприклад, байку або фланель. Скатертина ляже рівніше, не ковзатиме, а прилади і келихи будуть ставитися на стіл безшумно.
2
Однак сьогодні скатертину вже не є необхідною деталлю сервіровки. Замість неї можна використовувати індивідуальні серветки - наприклад, полотняні. Це набагато більш практично - посадивши на таку серветку пляма, ви можете тут же поміняти її на свіжу.
3
Для кожного гостя або домочадця поставте плоску тарілку. Набагато зручніше ставити порційні тарілки з супом або гарячим на неї, а не на стіл . Так ви вбережете скатертину від випадкових плям. До того ж на цю тарілку можна складати дрібні кісточки або інші неїстівні частинки їжі. Зліва від подтарельнике розмістіть невелику тарілку для хліба.
4
Прилади покладіть близько тарілки. З правого боку, починаючи від тарілки, викладайте ніж і супову ложку, ліворуч - виделку. Якщо передбачається парадний обід, можна викласти дві пари приладів - ножі і виделки для закусок і гарячого. Ближче до тарілки лежать прилади, якими ви будете їсти гаряче.
5
не кладіть на стіл зайвого. Якщо у вашому меню не передбачений суп, супові ложки викладати не треба. Чайні та десертні ложки сервіруються після обіду, при подачі десерту.
6
Келихи для вина або води поставте поруч з підтарільником. Домашній обід не вимагає великої кількості келихів. Компот і чай подаються після обіду і посуд для них виставляється пізніше.
7
Суп можна сервірувати в глибоких тарілках або піалах. Бульйон подавайте в бульйонних чашках. Парадна домашня сервіровка обов'язково включає і супницю. У неї переливають суп з каструлі, при необхідності його можна підігріти перед подачею. Не забудьте опустити в супницю ополоник, щоб розливати суп прямо за стіл ом.
8
Масло до стіл у подавайте в спеціальній масельничці або на невеликій плоскій тарілці. До нього покладено ніж для масла з широким лезом. Хліб сервірують в хлібних кошиках, а сир подайте на дерев'яній дошці, разом з ножем для різання. Обідають зможуть самі відрізати собі шматок потрібного розміру.
9
Вибираючи серветки, зупиніться на паперових або простих полотняних. Паперові серветки встановлюються в спеціальні стаканчики-серветниці. Не варто розкладати їх під тарілки - вони не відносяться до предметів сервіровки. Великі полотняні серветки складіть простим квадратом або трикутником і помістіть близько тарілки. Чи не конструюйте з них конверти, квіти або лебедів - це ресторанна сервіровка, вдома вона виглядає занадто претензійно.