Як навчитися бути сильною. Як впоратися з хвилюванням.

Жіноча стать - слабка стать. Так твердять нам обкладинки журналів, рекламні плакати та передачі в телевізорі. Жіноча "сила" сприймається як щось, надзвичайне. Проте, сильних жінок стає все більше. Ви теж можете опинитися в їх числі.
Інструкція
1
Коли ми говоримо про сильну жінку, то не маємо на увазі фізичну силу. Йдеться про витримку, твердості духу і можливості дозволити собі деякі слабості.Еслі ви будете залежати від людей, то нічого не зможете домогтися, тому що завжди будете "поступатися" місцем іншим. Проте зовсім необов'язково ставати самотньою вовчицею, достатньо просто грамотно доводити свою точку зору і уникати ситуацій, в яких ви не зможете домініровать.Не потрібно думати, що такий спосіб застосовний абсолютно у всіх ситуаціях. Іноді залежність (в хорошому сенсі цього слова) може бути дуже приємною. Ви можете бути залежною, коли будете почувати себе захищеною.
2
У сильної жінки безліч переваг. Одне з них - вона завжди зможе залишатися собою, знайде сили для розвитку, але при цьому буде залишатися хорошою дружиною і чудовою мамой.Помніте про те, що ви можете дозволити собі бути слабкою жінкою. Сходити на прогулянку, провести день з родиною - словом, робити те, що приносить радість кожної з нас.
3
Дуже часто, чуючи словосполучення "сильна жінка" ми бачимо в уяві робота, який ідеально виглядає, робить блискучу кар'єру, все встигає, але при цьому не має душі.Женская сила полягає не в змаганні з самою собою, не в Добровільні пожертвування свого особистого часу на роботу, а в умінні жити так, щоб відчувати себе вільною і щасливою.
Відрижка - це спосіб позбавлення організму від повітря, який людина проковтує при прийомі їжі. У більшості випадків вона вважається непристойною, але є країни, де відрижка є ознакою поваги до кухаря, приготувавши їжу. Навчитися ригати примусово може кожен.

Прийом їжі

Щоб зробити більшу відрижку, ваш шлунок повинен містити повітря, необхідно змусити його працювати якомога активніше. Хороший спосіб зробити це - просто поїсти. Звичайний прийом їжі, як правило, не призводить до наскільки або помітним відрижка. Щоб повітря потрапив у шлунок, ви повинні їсти так швидко, як це можливо. Пийте якомога більше лимонаду, пива та інших газосодержащіх напоїв. Їх споживання призводить до появи в шлунку вуглекислого газу, необхідного для відрижки. Щоб зробити процес ковтання газу більш ефективним, пийте напої через трубочку. Випити напій за один раз - теж хороший спосіб отримати велику кількість газу. Чим більш різноманітну їжу ви будете з'їдати, тим сильніша комбінація газів утворюватиметься у вашому шлунку. Ваша відрижка після цього буде максимальною. Експериментуйте з різними продуктами.

Повітря з легких

Повітря для наповнення шлунка можна взяти і з легких, приймати їжу при цьому необов'язково. Цей спосіб трохи складніше попереднього, але їм можна користуватися де завгодно і коли завгодно. Зробіть звичайний, неглибокий вдих. Заткніть ніздрі і закрийте рот. Потім видихніть трохи повітря в рот і почніть ковтати його зі слиною так, як ви робите це з їжею. Важливо не допустити потрапляння в рот повітря із зовнішнього середовища, це лише перешкодить процесу. Продовжуйте цю процедуру, поки не відчуєте повітря в животі і наближення відрижки.

Положення тіла

Щоб не допустити зникнення газу з вашого шлунка, намагайтеся постійно перебувати у вертикальному положенні (стійте або сидите). Так весь газ, який зібрався в шлунку, перебуватиме у верхній його частині. Щоб посилити газоутворення, більше рухайтеся, спробуйте походити або пострибати на місці. Якщо перед цим ви споживали газовані напої, у вашому шлунку буде відбуватися той же процес, що і при струшуванні пляшки з лимонадом. Будьте при цьому обережні, занадто активні рухи при повному шлунку можуть викликати нудоту.

Відрижка

Відчувши наближення відрижки, відведіть голову трохи назад. Відкрийте рот, щоб звук відрижки був максимально гучним і грубим. Як тільки ви відчуєте, що повітря починає виходити, напружте м'язи живота. Мета цієї дії - стиснути свій шлунок, щоб повітря вийшло максимально швидко і голосно. Якщо ж ви хочете зробити тривалу і негучну відрижку, не тисніть на шлунок занадто сильно. Для контролю цього процесу також можна використовувати і діафрагму. Щоб навчитися ригати правильно, вам знадобиться деяка практика і трохи часу.