Як наклеїти на телефон наклейки. Як наклеювати наклейку на телефон.

Барвиста наклейка здатна не тільки додати неповторний і симпатичний образ вашому телефоном , але й захистити його від дрібних подряпин і потертостей. Зустрічаються карбонові та вінілові наклейки, але найбільшу популярність придбав, звичайно ж, другий тип. Такі Стіккер можна без зусиль наклеїти на телефон, а при бажанні швидко зняти, не залишивши жодних слідів.
Вам знадобиться
  • - наклейка;
  • - телефон;
  • - пінцет
  • - ватний диск;
  • - трохи спирту або знежирюючого засобу;
  • - суха ганчірка;
  • - фен.
Інструкція
1
Очистіть телефон від пилу і бруду. Особливу увагу приділіть кнопках, камері та іншим виїмкам, так як туди швидше за все забиваються частинки сміття. Протріть корпус пристрою спиртом або краплею знежирюючого кошти. Залишки хімії видаліть злегка вологою ганчірочкою, а потім насухо витріть поверхню.
2
Подденьте край наклейки пінцетом і відокремте її від підкладки. По можливості намагайтеся не торкатися до липкого шару, але якщо це сталося, не хвилюйтеся, так як клейові властивості від цього не погіршаться. У відповідності з моделлю телефону та обраної наклейкою всі отвори на ній уже пророблені. Акуратно видаліть ці непотрібні частини, злегка натиснувши на них.
3
Не поспішаючи приміряйте наклейку, але поки не притискайте сильно її до корпусу. Переконайтеся, що отвір для камери повністю співпадає і не прикриває її. Прикладіть край наклейки до корпусу, якщо ви проробили дану процедуру криво, відклейте і повторіть процес заново. Головне, під час відклеювання не зволікати занадто сильно, інакше Стіккер можна деформувати, а тоді отвори, призначені для камери і клавіш, не зможуть збігтися з тим, для чого вони були призначені.
4
Коли один край щільно і рівно ліг на телефон, прістройте решту. Акуратно натисніть на корпус для того, щоб якісно зафіксувати положення наклейки.
5
Розгладьте поверхню м'якою ганчіркою або серветкою. Це дозволить позбутися від пухирців повітря, що виникли під час процесу роботи.
Зверніть увагу
Якщо наклейка вінілова, то для того, щоб вона міцно «села» на телефон, необхідно розгладити її під потоком гарячого повітря. Досить буде скористатися звичайним побутовим феном. З метою уникнути нагрівання корпусу, не тримайте фен занадто довго на одному і тому ж місці. За допомогою даної процедури ви можете бути впевнені, що наклейка прослужить вам довгий час і не відклеїться мимовільно.
наклеїти вінілові наклейку можна досить просто. Для цього потрібно лише запастися канцелярським скотчем і гострими ножицями. Якщо наклейка має великий розмір, то клеїти найкраще вдвох. У наборі з наклейкою обов'язково повинна бути одна пробна, на якій можна потренуватися.
Інструкція
1
Наклейка складається з трьох шарів: паперова підкладка, сама вінілова наклейка і прозора монтажна плівка. Рекомендується наносити її при температурі вище + 10 ° С. Всі дії повинні виконуватися в закритому і добре освітленому приміщенні. У цьому випадку вуличний пил і негода не вплинуть на кінцевий результат.
2
Спочатку повинна бути правильно підготовлена поверхню. Перед наклеюванням ретельно вимийте автомобіль. Місце, на яке буде наноситися наклейка, має бути чистим. Щоб отримати найкращий результат, можна додатково знежирити поверхню за допомогою спеціальних засобів.
3
Покладіть наклейку на рівну поверхню. Добре пропрасуйте її ракелем. Наклейка буде залишатися на монтажній плівці при видаленні паперової основи. Далі можна проводити примірку. Якщо ваша наклейка має кілька елементів, які в підсумку будуть розташовуватися окремо, то відріжте їх один від одного. Чітко визначте, в які місця потрібно наносити елементи. За допомогою тонкого канцелярського скотча закріпіть їх на автомобілі. Окремі частини наклейки можуть розташовуватися відразу на двох елементах кузова.
4
Відокремте кут монтажної плівки від паперової підкладки, а потім приклейте його до автомобіля. Акуратно відокремте паперову основу і витягніть її з-під наклейки. Потім почніть приклеювати стікер. Вкрай не рекомендується відокремлювати всю підкладку відразу. Слідкуйте за тим, щоб всі елементи наклейки добре приклеювалися до автомобіля. Вони не повинні залишатися на паперовій основі. Потім добре пропрасуйте ракелем всі елементи малюнка. Тим самим ви видалите нерівності і можливі бульбашки повітря. Після цього потрібно зайнятися відклеюванням монтажної плівки. Залиште наклейку під монтажної плівкою на 30 хвилин. Після цього почніть акуратно відклеювати її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b9xM8b9NCCw