Як вилікувати забій коліна. народний засіб ототёка коліна забій.

Одним з найпоширеніших видів травм є забій, причому нерідко він припадає на область коліна. Основні симптоми ушкодження - біль, набряк і в деяких випадках гематома. Якщо своєчасно не вжити заходів, можуть виникнути серйозні ускладнення, впоратися з якими можна буде тільки хірургічним шляхом. Важливо не допустити цього і почати лікування відразу після травми.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - еластичний бинт;
  • - знеболюючі препарати;
  • - сир;
  • - капустяний лист;
  • - протизапальні та зігріваючі мазі.
Інструкція
1
Перша допомога при ударі коліна полягає в охолодженні суглоба. Загорніть лід у щільну тканину і прикладіть до травмованого місця. Це зменшить гематому, усуне набряк і зніме біль. Тримайте холод не довше 10-15 хвилин, більш тривалий вплив може призвести до запалення суглоба.
2
Накладіть на суглоб давить. Краще, якщо це буде еластичний бинт, але при його відсутності можна скористатися звичайним. Намагайтеся не давати навантаження на забите коліно. Добре, якщо вийде знерухомити його хоча б на 1-2 дні.
3
При необхідності прийміть знеболюючий препарат: «Нурофен», «Кетанов», «Найз» і т.д. Вони не тільки полегшать ваше самопочуття, але і знімуть запалення.
4
Прикладайте до забитого суглобу капустяний лист, тільки попередньо зробіть на ньому кілька надрізів, через які буде виступати сік. Також при забитті коліна ефективний компрес із сиру. Прикладіть його до хворого місця, зверху накрийте поліетиленом і зафіксуйте бинтом або чистою тканиною. Міняйте компрес раз на добу.
5
Для лікування забиття коліна можна використовувати не тільки народні кошти, а й аптечні мазі. Добре допомагають «Диклофенак», «Диклак», «Індометацин», «Финалгон» і їм подібні. Наносите їх кілька разів на добу до повного одужання.
6
Якщо протягом тижня біль у коліні не пройшла, отримаєте напрям на курс фізіотерапії. Як правило, 10-15 процедур електролікування динамічними струмами і УВЧ-терапії достатньо для повного одужання.
7
Не відмовляйтеся від консультації лікаря. В ідеалі вона повинна бути проведена в день, коли отримана травма. У деяких випадках під забоєм маскується перелом або які-небудь інші серйозні ушкодження. Самолікування в цьому випадку лише зашкодить. Тільки після рентгенологічного дослідження можна поставити точний діагноз і призначити терапію.