Як знебарвити волосся за допомогою перекису. знебарвлення волосся перекисом відео.

Найшвидшим і ефективним способом освітлення волосся є використання перекису водню. Але так як це дуже активна хімічна речовина, його дія на волосся згубно. Вони висушуються, стають тьмяними і ламкими, якщо процедуру провести неправильно або нею зловживати. Незважаючи на те, що випускається досить барвників, які не приносять такої шкоди волоссю, багато хто вибирає саме перекис водню.
Вам знадобиться
  • - таблетки гідропериту;
  • - неметалічна чашка;
  • - крем або вазелін;
  • - рукавички;
  • - пензлик для нанесення фарби на волосся;
  • - дерев'яна або пластмасова гребінець;
  • - шампунь і бальзам для волосся.
Інструкція
1
Якщо ви будете висвітлювати волосся середньої довжини і товщини, приготуйте 50-60 мл 6-12% розчину перекису водню. Для більш тонких і, навпаки, товстих волосся, зробіть концентрацію трохи більше або менше. Приготуйте невеликий запас, щоб в самий невідповідний момент розчин не закінчився.
2
У скляну, пластмасову або фарфорову чашку налийте 30 мл теплої води і опустіть в неї 9 таблеток гідропериту. У вас вийде 9% розчин перекису водню. Додайте в неї трохи розведеного мила, щоб зручніше було наносити суміш.
3
Змастіть шкіру по краю кордону волосся живильним кремом або вазеліном для запобігання її в разі потрапляння активної речовини. Надіньте рукавички і починайте наносити осветляющую суміш на волосся.
4
Спочатку обробіть волосся на потилиці - відокремлюйте при цьому пасма проділом. Якщо у вас коротке волосся, то починайте з коренів, довгі зволожуйте розчином з кінців. На закінчення розчешіть дерев'яною або пластмасовою гребінцем з рідкими зубами, укладіть пасма на голові і прикрийте сіточкою, щоб вони не спадали на плечі. Закривати поліетиленом і укутують рушником не треба, інакше в результаті хімічної реакції відбудеться сильне нагрівання, і можна волосся спалити.
5
Слідкуйте за процесом освітлення, коли волосся будуть потрібного тону, змийте з них перекис теплою водою. Але будьте обережні, не залишайте її на волоссі довше півгодини. Цей час може бути більше або менше, залежно від концентрації активної речовини.
6
Вимийте голову шампунем і нанесіть бальзам на 20-30 хвилин. Доглядайте за освітленим волоссям, робіть маски, зволожуйте їх маслами. Ніколи не розчісуйте вологими. Після відростання темних коренів повторіть процедуру освітлення, намагаючись не завдавати перекис на вже знебарвлені ділянки.