Як почистити чайник від накипу. помити чайник -тефаль.

На внутрішніх стінках чайника при постійному використанні залишається твердий коричневий осад - це накип. Чим тонше шар накипу, тим легше вона видаляється. Нагрівальні елементи, вкриті накипом, швидше руйнуються, а стінки чайника втрачають міцність. Не забувайте заглядати всередину вашого чайника .
Вам знадобиться
  • - оцтова есенція
  • - столовий оцет 9%
  • - соляна кислота
  • - лимонна кислота
  • - покупної порошок проти накипу
  • - харчова сода
  • - картопляні або яблучні очищення
  • - розсіл від помідорів чи огірків
Інструкція
1
Влийте в чайник 1/3 склянки оцтової есенції, додайте 1 літр води і поставте чайник нагріватися. Коли вода буде готова закипіти, вимкніть вогонь і залиште чайник трохи охолонути. Через 15 хвилин повторіть нагрівання. Підтримуйте розчин в чайнику постійно гарячим протягом декількох годин. Потім злийте розчин кислоти, почистіть чайник миючим засобом. Якщо шар накипу був не дуже товстий, то чайник повинен повністю звільнитися від нальоту.
2
Засипте в чайник пакетик покупного порошку від накипу. Залийте водою на 2/3 об'ема.Кіпятіте воду протягом години. Злийте і почистіть чайник. Якщо накип ще залишилася, то повторіть процес.
3
Доведіть до кипіння воду в чайнику, всипте 3 столових ложки соди. Продовжуйте кип'ятити ще 15 хвилин. Злийте содовий розчин. Додайте в чайник 3 столових ложки оцту, залийте водою і кип'ятіть ще 15 хвилин. Накип повинна стати більш пухкою, і її можна зчистити дерев'яною лопаткою.
4
Влийте в чайник 1/3 склянки соляної кислоти і один літр води. Доведіть воду до кипіння і залиште на слабкому вогні на 30 хвилин. Накип повинна зійти пластівцями, які легко віддаляються шорсткою стороною губки.
5
Висипте в чайник пакетик лимонної кислоти, додайте один літр води і прокип'ятіть, якщо шар накипу не дуже великий, то чайник повинен стати чистим.
Зверніть увагу
Після обробки чайника по позбавленню від накипу, обов'язково, ретельно промивайте чайник. Кілька разів закип'ятіть в ньому воду, яку необхідно вилити. Коли працюєте з хімічними реактивами, то бережіть очі.
Корисна порада
Прокип'ятіть в чайнику розсіл від помідорів чи огірків, злийте і почистіть чайник миючим средством.Хорошо промиті картопляні очистки або шкірку від яблук покладіть в чайник, залийте водою і прокип'ятіть 15 хвилин.