Як накручувати волосся на ганчірочки. Як красиво накрутити на ганчірочки.

Завити волосся можна самими різними способами. Мабуть, самим щадним і ефективним є накручування на ганчірочки. Весь процес роботи не становить собою складності, необхідно лише трохи потренуватися. Роблячи дану завивку, ви отримуєте красиві і міцні кучері, без будь-яких заломів.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - папір;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні предмети. Наріжте потрібну кількість смужок тканини. Довжина повинна бути 10-15 сантиметрів, а ширина від одного сантиметра до трьох, залежно від вашого волосся. Розріжте папір на квадрати 5х5 сантиметрів.
2
Загорніть приготовлену смужку в паперову трубочку, при цьому залишивши кінці тканини трохи випирати для того, щоб ними потім можна було зав'язати волосся.
3
Відокремте одну пасмо, розчешіть її і злегка намочіть водою. Кінчик пасма розташуйте рівно по центру ганчірочки і почніть не поспішаючи закручувати її вгору. Запам'ятайте одне просте правило: чим тонше ви будете брати пасма, тим ефектніше і довше будуть триматися отримані кучері. Кінці ганчірок зав'яжіть на вузлик або бантик, тільки не затягуйте занадто сильно, інакше у вас може утворитися залом.
4
Крім цього, існує й інший спосіб накручування, де папір зовсім непотрібна. Візьміть звичайну бавовняну тканину, в крайньому випадку можна використовувати бинт, і наріжте її на смужки. Тільки стежте за тим, щоб вони не вийшли занадто тонкими і від цього не розвалилися. По довжині смужки найкраще робити трохи більше п'ятнадцяти сантиметрів.
5
Відокремте пасмо, злегка зволожите і помістіть кінчик волосся по центру тканини, зав'яжіть на вузлик. Зверніть увагу, що якщо ви зав'яжете слабо, ваша смужка розв'яжеться, а якщо занадто сильно, то локон може вийти з заломом.
6
Накрутите волосся до бажаної довжини і закріпіть за допомогою вузлика. Найкраще робити дану процедуру на ніч, так як для того, щоб утворилися красиві локони, повинно пройти не менше шести годин.
Корисна порада
Рекомендується пов'язувати на голову косинку. Це дозволить захистити завивку від деформації і запобіжить розв'язування ганчірочки в разі, якщо ви лягаєте спати, а в денний час - зафіксує волосся в зручному положенні, щоб вони вам не заважали працювати.