Як надягати аксельбант. сукні з аксельбанти фото.

Аксельбант - це шнур, плетений з різнокольорових ниток. Слово німецького походження (achel - плече, band - тасьма, стрічка). Це прикраса чоловічого військового обмундирування, яке до революції носили офіцери вищих військових звань.
Вам знадобиться
  • - Нитки;
  • - гачок;
  • - біжутерія.
Інструкція
1
Аксельбант і зараз залишається частиною парадної військової форми, але цю ідею перейняли і модниці, тим більше що дизайнери щосили використовують аксельбанти в своїх колекціях.
2
Якщо мова йде про військовій формі, аксельбант носиться на правій стороні мундира. Кріпиться під погон з одного боку і на плечі або грудей з іншого боку. Способи носіння цієї прикраси строго регламентовані і відрізняються в залежності від роду і приналежності військ.
3
Взагалі еполетів з аксельбантом - прикраса, яка може надіти і жінка. Однак не кожна дозволить собі носити його в повсякденному житті. Але як альтернатива гламурного декору, розкішних яскравих кольорів - варіант цілком допустимий.
4
Сприяє популярності цієї прикраси модний тренд дизайнерських колекцій - лаконічні силуети офіцерських мундирів. Особливо часто стиль «мілітарі» проявляє себе в жіночих жакетах. Деякі види цієї деталі гардероба дійсно були запозичені у військових. Наприклад, модель «тренчкоп» дослівно позначає - одяг для копа.
5
Аксельбант добре поєднується саме з жакетами. Прикраса може бути звичайною тасьмою або прикрасою, стилізованим під гусарський аксельбант. Може вдягатися разом з еполетом або просто на голі плечі. Аксельбанти прикрашаються дорогоцінними каменями і носяться в залежності від уподобань власниці такого жакета.
6
Жінка може носити аксельбант, простягнув його до плеча брошкою і пришивши під комір. Закріпіть другу частину аксельбанти на ґудзику за допомогою спеціальної петельки.
7
Прикраса може складатися з декількох шнурів. Закріпіть їх пучком на плечі з одного кінця. Потім розподіліть по одному на грудях за допомогою дрібних декоративних булавочек або брошок. Залиште частина шнурів вільними, а іншу зафіксуйте під комір або за гудзик.
8
Доповніть аксельбантом піджак, блузу, кофту, вечірня сукня - носіть так, як вам зручно. Оновіть за допомогою аксельбанти старі речі, прикрасьте, наприклад улюблену блузку.
9
Освойте кілька простих прийомів макраме. Поєднуйте різні вузли, сплетіть нитки різної довжини і носіть їх, закріпивши на брошку або красиву шпильку. Доповніть прикраса декоративної біжутерією, бісером, пов'язаними гачком квітами.
Корисна порада
Якщо ви любите експериментувати, бути модною, спробуйте зробити аксельбант своїми руками.