Як заперечити директору.

Найчастіше спілкування з начальством - це психологічний стрес. Тим більше, коли складається ситуація, в якій потрібно заперечити директору . Наприклад, висловити свою незгоду з якою-небудь ідеєю або новим графіком роботи. Але іноді зробити це просто необхідно. При цьому дуже важливо «відчути момент».
Інструкція
1
По-перше, не бійтеся заперечити директору. Він теж людина, як і ви, і може помилятися. Пам'ятайте, що начальство не поважає невпевнених у собі підлеглих, які не здатні висловити свою думку. Звичайно, це не означає, що потрібно починати суперечку з приводу.
2
Але врахуйте, що якщо ситуація напружена, начальник явно не в дусі і не схильний до конструктивного діалогу, то найкраще вислухати його думку, взяти до відома та врахувати на майбутнє, в тому числі при підготовці своїх заперечень.
3
У найближчі дні постарайтеся вибрати більш підходящий момент і тоді вже висловити свою точку зору. Хоча, якщо питання потрібно вирішувати негайно, то доведеться говорити в будь-якому випадку.
4
Пам'ятайте, що не варто заперечувати, якщо ваша думка не підкріплено ніякими доводами. Потрібно володіти достатньою кількістю аргументів, перш ніж заговорити з начальником. Сформулюйте чітко і ясно, з чим конкретно ви не згодні, і обов'язково запропонуйте кращий, на вашу думку, варіант. Можете написати приблизний план розмови. Діловий етикет також вимагає не говорити зайвого, тому намагайтеся не йти далеко від основної теми. Ви повинні бути максимально конструктивні.
5
Намагайтеся стримувати свої емоції. У напруженій ситуації згадайте правило рахунки до десяти. Ваша мова повинна бути впевненою. Поменше жестикулюйте і не підвищуйте тон голосу. Ніколи не перебивайте директора, навіть якщо ви в корені не згодні з тим, що він говорить.
6
Ведіть подібні розмови віч-на-віч. Попросіть призначити вам особисту зустріч. Ні в якому разі не уривайтеся в кабінет самостійно і не починайте суперечок у присутності решти колективу.
7
Акцентуйте увагу на те, що ви дієте в інтересах компанії. Підкреслюйте це при веденні бесіди. Постарайтеся переконати директора, що ваші заперечення не безпідставні. Але будьте готові до того, що можете отримати відмову.
8
Враховуйте також і особисті особливості вашого керівника. Якщо директор на будь-які "ні" реагує болісно або зовсім їх не сприймає, поміняйте тактику. Вистойте свою промову не в формі заперечення, а у вигляді пропозицій щодо того чи іншого приводу. Ведіть розмову в позитивному ключі.
9
Якщо бачите, що ваші ідеї не знаходять відгуку в начальство, але ви впевнені в їх правильності, поверніться до цього дещо пізніше, коли ситуація зміниться або декілька проясниться, давши вам додаткові аргументи.