Як домогтися стрункої фігури.

Струнка фігура - мета сотень тисяч жінок, для досягнення якої кожна представниця прекрасної статі використовує індивідуальний набір засобів. Який же спосіб схуднення ефективніше?
Вам знадобиться
  • - обруч;
  • - фізичні навантаження.
Інструкція
1
Бажаючи мати струнку фігуру, багато жінок прагнуть скинути вагу. Вони не усвідомлюють, що худе тіло - це ще не еталон краси. Якщо навіть вам вдалося позбутися зайвих кілограмів, проблеми в зоні галіфе, целюліт і обвисла шкіра зіпсують вам настрій. Тому якщо ви хочете, щоб ваше тіло було дійсно привабливим і сексуальним, то повинні підійти до процесу корекції фігури комплексно. Крім зниження ваги приділіть увагу розвитку різних груп м'язів, тонізує шкіру, щоб уникнути в'ялості і складок, підтримуйте життєво важливий баланс вітамінів і мінералів в організмі.
2
Якщо ви почнете скидати вагу за допомогою жорстких дієт, то, швидше за все, досягнете бажаного. Ваги покажуть заповітну цифру, наприклад, 65 кг замість 72, але особливої радості ви не відчуєте. Справа в тому, що при схудненні зайві кілограми йдуть нерівномірно. Залежно від типу фігури спочатку худне певна частина тіла, наприклад, груди, в той час як талія і стегна втрачають лише пару сантиметрів в об'ємі. Щоб результат, отриманий від зниження ваги, вас порадував, ви повинні стати справжнім скульптором свого тіла.
3
Багато жінок не мають можливості щотижня відвідувати спортзал. Якщо ви з їх числа, на допомогу вам прийде обруч. Цей предмет незамінний для корекції фігури. Придбайте пластиковий обруч, порожній усередині. Роз'єднаєте його в районі стику і наповніть дрібними залізними предметами (гайками, болтами та ін.). Через це саморобного утяжелителя крутити обруч буде зовсім нелегко, але результати вже на початковому етапі вас порадують. Початковий час занять з таким обручем - 5 хвилин. Збільшуйте тривалість заняття на 1-2 хвилини за один раз.
4
Якщо вам складно змусити себе тренуватися, вдамося до невеликої хитрості. Увімкніть найенергійнішу і заводну музику, яку вам вдасться знайти. І ваше тіло саме захоче рухатися.
5
Використовуйте обруч і для корекції фігури в області стегон. Правда, одного цього спортивного снаряда буде недостатньо. Виберіть додатково кілька простих вправ для тренування м'язів ніг (присідання, стрибки зі скакалкою, біг на місці і т.д.), які ви будете виконувати щодня. Адже тільки систематичні заняття спортом дають результат.