Як відправити файл розміром 1 Гб.

Необхідність обмінюватися файлами великого розміру виникає у користувачів все частіше. Фільми, програми, збірники музичних творів, архіви документів - це далеко не повний перелік варіантів, коли розмір вкладення перевищує розмір допустимих вкладень електронної пошти. Існує декілька способів відсилати і отримувати великі файли.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету;
  • - реєстрація на файлообміннику;
  • - поштовий ящик;
  • - програми emule, edonkey;
  • - підключення до Sendoid.
Інструкція
1
Подивіться максимальний розмір вкладення для вашої поштової скриньки. Врахуйте, що при пересиланні файли перекодуються, тому цей розмір необхідно зменшити ще приблизно на третину. Переконайтеся в тому, що листи такого обсягу може отримувати ваш абонент. Для цього достатньо зазирнути на його поштовий сервер.
2
Створіть у себе на комп'ютері папку і скопіюйте туди потрібний файл. Відкрийте папку через Total Commander. Виділіть вміст, відкрийте меню «Файл» і знайдіть там функцію «Розділити». Лівою клавішею миші викличте вікно і введіть потрібну кількість частин. Вкажіть каталог, в який ви хочете помістити «розбитий» файл.
3
Програма сама пронумерує фрагменти. Пересилайте вміст папки по частинах, намагаючись дотримуватися порядку. Перевага цього способу в тому, що респондент отримає потрібний йому файл в будь-який час. Але є й істотні недоліки. Часу на відправку піде досить багато. До того ж адресат повинен вміти «склеювати» файли.
4
Виручити вас і вашого адресата може файлообмінник. Навіть якщо сервіс дозволяє закачувати файли розміром менше 1 Гб, вам доведеться ділити вихідний файл на набагато меншу кількість частин, ніж при пересиланні через звичайний поштовий ящик. «Яндекс», наприклад, дозволяє закачувати файли більше 1 Гб. Необхідна тільки реєстрація, яка може виявитися корисною і для інших цілей. На Openfile.ru можна розмістити файли до 900 Мб, але без реєстрації. Не потрібно реєструватися і на Filedropper, який приймає файли до 5 Гб. Найбільш популярний обмінник - RapidSharе.
5
Закачайте файл в обмінник. Якщо потрібно, встановіть пароль - більшість файлообмінників таку можливість надають. Скопіюйте посилання для скачування і відправте її своєму адресату електронною поштою, Skype і т. Д.
6
Скористайтеся такими програмами, як Emule або Edonkey. Якщо одна з них встановлена у вас і у вашого респондента, просто помістіть потрібний файл в ту папку, в яку ваші «ослики» зазвичай закачують фільми і музику. Адресату перешліть посилання. Можна дати тому, що ви хочете передати, оригінальна назва, щоб одержувач сам знайшов потрібне через пошуковик. Правда, в цьому випадку файл може завантажити і хтось інший. Перевага цього способу в тому, що програми підтримують докачку. Похо; їм методом дозволяє передати інформацію і torrent-клієнт.
7
Скористайтеся прямий швидкою передачею файлів. Таку можливість надає Sendoid. Вийти на нього одночасно необхідно з обох комп'ютерів. Інформація передається через браузер. Вам достатньо дати одержувачу посилання, і він повинен почати отримувати файл негайно. У цього способу два основних недоліки. Передача йде в режимі реального часу, і цей сервіс, природно, не підтримує докачку. Але недоліки з лишком компенсуються швидкістю.
Зверніть увагу
На зорі інтернету користувачі нерідко передавали один одному великі файли за допомогою гіпертерміналу. Зі збільшенням швидкостей цей метод майже вийшов з ужитку. Тим не менш, він існує і зараз.
Корисна порада
Для передачі великих файлів дуже корисно ftp-з'єднання. Якщо у вас встановлений Total Commander. ви відразу знайдете відповідний напис у верхньому меню. Вам залишається тільки встановити нове з'єднання і дати своєму абоненту посилання.