Як позбутися від шишки на носі.

Шишка являє собою доброякісне утворення на шкірі. Як правило, вона не змінює своєї структури, але мають схильність до розростання. Такі шкірні утворення можуть з'являтися на будь-якій ділянці тіла та обличчя. Досить часто їх можна побачити і на носі . Варто зауважити, що лікуванням та видаленням такий шишки може займатися тільки лікар. Не варто намагатися лікуватися самостійно, так як можливо розростання і нагноєння шишок.
Інструкція
1
Якщо шишка на носі вроджена, то швидше за все, це доброякісна носова гліома. Такі утворення не приносять ніякого болю чи дискомфорту. З віком вони розростаються, причому не тільки на поверхні шкіри, але і всередині носових ходів. У деяких випадках такі шишки можуть ускладнювати дихання. У цьому випадків необхідно їх видалити шляхом хірургічного втручання.
2
Аретома - це невелика шишка, яка виникає в результаті закупорки сальних залоз. У більшості випадків такий наріст утворюється в результаті порушення відтоку шкірного сала. На ранніх стадіях розвитку аретоми безболісні. На сьогоднішній день найбільш популярним методом усунення такого дефекту є лазерна корекція, яка абсолютно безпечна для здоров'я. Такий метод лікування можна використовувати тільки на ранніх стадіях розвитку шишки. В іншому ж випадку потрібно вдаватися до хірургічного розтину.
3
Іноді шишка на носі може являти собою фіброму - доброякісну пухлину сполучної тканини. Такі утворення можуть бути як м'якими на дотик, так і твердими. Іноді така шишка має ніжку. Усунути такий дефект можна тільки хірургічним шляхом.
4
Шишки на носі рожевого, червонуватого або темного кольору можуть являти собою гемангіоми, які, як правило, з'являються ще в дитячому віці. Такий наріст являє собою підшкірне скупчення судин. Причини утворення таких шишок до кінця не з'ясовані. Досить часто з віком вони просто зникають. Але іноді починають активно розростатися, знищуючи сусідні тканини. При наявності такої шишки необхідно постійне спостереження у лікаря.
5
Після консультації з лікарем можна скористатися і рецептами народної медицини. Наприклад, дуже хорошим ефектом володіє золотий вус. Зірвіть лист цієї рослини, розімніть до появи соку, потім накладіть на шишку і заліпити зверху пластиром. Курс лікування - 10-12 днів.