Як замаскувати рубці на обличчі.

Шрами, як відомо, прикрашають лише чоловіка. А от жінкам необхідно все-таки намагатися приховати їх. Причин появи некрасивих рубців багато. Це можуть бути як сліди порізів або подряпин, так і наслідки вугрової хвороби. Останні зустрічаються найчастіше.
Вам знадобиться
  • - м'який віск для гриму;
  • - вирівнює база під макіяж;
  • - рідке тональний засіб;
  • - розсипчаста пудра;
  • - коректор.
Інструкція
1
Залежно від розмірів шраму слід вибрати коригуючий засіб. Якщо рубець досить помітний, то справитися з ним тільки за допомогою декоративної косметики не вийде. В цьому випадку вам буде потрібно спеціальний м'який віск, яким користуються гримери. Нанесіть його на шрам так, щоб не була помітна межа нанесення. Але він не підходить для тривалої «носки», так як при підвищенні температури просто потече. Категорично не підходить такий продукт і для місць на обличчі з активною мімікою.
2
Невеликі шрамики або сліди від акне можна приховати за допомогою спеціальної вирівнюючої бази. Найчастіше вона робиться на основі силікону. Нанесіть її на все обличчя поверх зволожуючого крему і добре розподіліть. Силіконової бази потрібно зовсім небагато (кількості розміром з горошину вистачить на все обличчя). Перш ніж накладати макіяж, зачекайте кілька хвилин, щоб база лягла на обличчя.
3
Замаскувати шрами допоможуть рідкі тональні засоби з щільним покриттям. Для цього візьміть невелику кількість засобу і пальцем або спонжем нанесіть його на проблемне місце, вбиваючи у шкіру. Кордон нанесення ретельно розтушуйте. Закріпіть тональний засіб розсипчастою пудрою. Для більш щільного покриття може знадобитися нанести декілька шарів тонального крему. Його можна замінити на крем-пудру. Але вона може не дати необхідного щільного покриття.
4
Якщо тональні засоби не справляються, використовуйте спеціальні продукти, створені спеціально для того, щоб приховувати недоліки - коректори. Вибирайте засоби з щільною сухою текстурою. Зазвичай вони випускаються у вигляді твердої помади або стіки, що робить їх застосування особливо зручним. Нанесіть коректор мазками на шрам і ретельно розтушуйте кордон нанесення. Зверху зафіксуйте розсипчастою пудрою.
5
При «кольорових» шрамах використовуйте принципи кольорокорекції. Червоний колір нейтралізується зеленим, фіолетовий - жовтим, а синюватий - помаранчевим. Але в чистому вигляді такої коректор рідко лягає вдало навіть у досвідчених майстрів. І щоб не ходити з кольоровими плямами на обличчі, буде потрібно маскування самого коректора. Тому поверх нього акуратно наноситься тональна основа. До того ж вибрати правильний кольоровий коректора досить важко. Адже в упаковці знаходиться «чистий» колір, який на шкірі буде виглядати зовсім по-іншому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VXbI1FcujJU
Більшість невеликих шрамів і рубців з плином часу стають практично непомітними. Але що робити, якщо рубець має великі розміри або знаходиться на видимій частині тіла. Застосуйте маскування за допомогою косметичних засобів.
Інструкція
1
Вибирайте косметику, до складу якої входить гідрокінон. Це речовина застосовується для відбілювання шкіри і допоможе вам отримати кращий ефект. Натуральна косметика повинна мати у своєму складі такі інгредієнти, як екстракт шовковиці або мучниці, або азелаиновую кислоту.
2
Спочатку очистіть шкіру. Якщо ваша шкіра трохи грубувата, використовуйте скраб для відлущування відмерлих частинок. Потім пом'якшите вашу шкіру, застосовуючи зволожуючий лосьйон або крем. Зробіть очистку обов'язково, так як вона допоможе добитися рівного нанесення косметики.
3
Якщо рубець невеликих розмірів, але пігментований, використовуйте тональну основу для нанесення макіяжу. Нерівності шкіри обробіть спеціальним консілером. Тільки вибирайте його уважно. Відтінок повинен поєднуватися з основним тоном.
4
Акне залишає не тільки рубці , але червоний колір на шкірі. Щоб позбутися цього дефекту, скористайтеся консілером, який має злегка зеленуватий відтінок. Це допоможе вам замаскувати нерівності шкіри і її почервоніння.
5
Після нанесення консілера використовуйте пудру. Це дозволить вам зберегти маскування протягом дня і не допустити розмазування консілера.
6
Використовуючи для маскування рубців і шрамів спеціальні густі косметичні засоби. Для опуклих шрамів вибирайте відтінок трохи темніше, ніж натуральний колір вашої шкіри. А для маскування шрамів увігнутих, відповідно, і відтінок повинен бути більш світлим. Засіб варто наносити в міру. Інакше ви досягнете зворотного ефекту. Факт маскування стане помітний оточуючим. Спеціальні силіконові засоби допоможуть вам приховати впадинки від акне. Після маскування рубців, не забудьте також нанести розсипчасту пудру або тональну основу.
7
Якщо ви вважаєте, що рубець занадто явно виділяється на шкірі і спотворює зовнішній вигляд, зверніться до хірургів. Вони вирішать вашу проблему иссечением рубця і накладенням косметичного шва. Навіть якщо шрам не зникне повністю, ви не будете відчувати труднощів для його маскування. Невеликі рубці можна прибрати за допомогою пілінгу.