Як поставити міжкімнатні двері. Як поставить двері в квартирі.

Ремонт в квартирі часто пов'язаний з безліччю турбот, з деякими з них можна цілком впоратися самостійно. Установка міжкімнатних дверей - це найважливіший етап в ремонті будь-якої квартири. Від того, наскільки правильно вони будуть встановлені, буде залежати не тільки загальний зовнішній вигляд квартири, але і те, як ці двері функціонуватимуть: відкриватися і закриватися; наскільки надійно буде встановлена сама дверна коробка і т.д.
Інструкція
1
Спочатку перевірте підгонку. Для цього двері вставте в коробку, петельний край з'єднайте з косяком. У тому випадку, якщо проміжки між дверима і коробкою складають не більше 2-4 мм.
2
Тепер розмітьте гнізда для петель. Для цього поперек петельного торця двері проведіть поперечну лінію на відстані 15 см. Від верхнього краю. До цієї лінії прикладіть верхній край петлі і відзначте, де буде розташовуватися нижній. Місце для нижньої петлі намітьте на відстані 22,5 см. Від підлоги.
3
Тепер зробіть поглиблення. Для цього візьміть стамеску зі скошеним лезом, ширина якої відповідає ширині поглиблення. Тепер стамеску поставте так, щоб скіс дивився в сторону поглиблювати частини. Вдарте по стамесці. Те ж саме виконайте і на іншому кінці вашої розмітки. Після цього лезо стамески поставте біля лінії, яку ви нанесли на торці, зробіть вибірку у напрямку до неї. Бийте по стамесці різко. Після того, як ви зробите поглиблення, підрівняйте краю і вичистіть поглиблення. Таким же чином зробіть і інші поглиблення.
4
Тепер двері можна навішувати. Стулку помістіть у верхнє гніздо. Шилом намітьте отвір під шурупи, петлі прикріпіть до стулки шурупами. Потім поставте двері в коробку, внизу підбийте клини, на косяк нанесіть розмітку двох петель. В косяку зробіть поглиблення таким же чином, як і в двері . Прикріпіть стулку до косяка з шурупами, підтримуючи її клинами.
5
Далі приступите до розмітки шпинделя, замку і свердловини. На замикаючому торці двері на відстані метра від підлоги зробіть розмітку. Тепер замок приставте нижнім кінцем до цієї позначки і зробіть верхню позначку. Перпендикулярно цим двом лініям, проведіть дві вертикальних, вони повинні проходити по центру торця двері . Просвердлите отвори для шпинделя і замкової щілини так, щоб шпиндель міг легко обертатися в цьому отворі.
6
Щоб висвердлити отвір під замок, підберіть свердло, діаметр якого буде дорівнює товщині замку. Просвердлите отвори, а долотом вичистіть та вирівняйте отвори.
7
Тепер встановіть замок і ручки, прикріпіть їх шурупамі.На насправді, встановити двері не так вже й складно. Головне - це працювати точно, щоб не було ніяких перекосів і зайвих зазорів. Щасти вам роботи!
Зверніть увагу
Робота з міжкімнатними дверима вимагає високої точності, а так само наявності певних навичок. Якщо ви плануєте установку дверей вперше, то краще всього звернутися до фахівців, які виконають роботу якісно і швидко.